Proste i skuteczne sposoby, które pomogą Ci zaoszczędzić na zakupach szkolnych

image

Trudno uwierzyć, że sezon szkolny jest tuż za rogiem, ale to wspaniałe uczucie być z powrotem! Wiemy, że zakupy szkolne mogą być stresujące, zwłaszcza gdy masz ograniczony budże! Zebraliśmy cztery porady i wskazówki, które pomogą Ci zaoszczędzić w tym sezonie szkolnym.

  1. Sprawdź, co już masz

Chociaż Twoja lista rzeczy do szkoły może się nieco zmienić z roku na rok, podstawy zawsze pozostaną takie same. Zanim zaczniesz robić zakupy, upewnij się, że zinwentaryzowałeś materiały, które pozostały Ci z poprzedniego roku szkolnego i które nadal mogą być użyte. Jest szansa, że odkryjesz, że masz więcej niż początkowo myślałeś. Oszczędzasz, zanim jeszcze wejdziesz do sklepu!

  1. Określ, czego potrzebujesz

Badania przeprowadzone przez University of Pennsylvania pokazują, że zakupy bez listy prowadzą do zakupów pod wpływem impulsu, czasem nawet o 23%, więc upewnij się, że napisałeś listę przed zakupem przyborów szkolnych. Kiedy już ustalisz, jakie przybory masz już w domu, czas wyjąć listę przyborów, która została wysłana do domu na koniec poprzedniego roku szkolnego i zobaczyć, co jeszcze musisz kupić. Usiądź z dziećmi i ustalcie, czego potrzebują, a czego chcą. To może być świetna lekcja wprowadzająca do planowania budżetu i oszczędzania. Upewnij się, że przynosisz listę ze sobą, kiedy robisz zakupy!

  1. Określ najlepszy czas na zakupy

Podczas sezonu Back-to-School możesz znaleźć kilka wielkich oszczędności, jeśli zrobisz zakupy w odpowiednim czasie. W tym roku 16 stanów bierze udział w weekendach bez podatku (wraz z 5, które nigdy nie pobierają podatku od sprzedaży). Podczas tych weekendów określone produkty będą sprzedawane bez podatku, co może przynieść ogromne oszczędności! Sprawdź, czy Twój stan bierze udział w tej wspaniałej inicjatywie. Sprawdź tę listę wolnych od podatku weekendów według stanu.

  1. Zaplanuj swoje zakupy tak, aby były jak najlepsze

Nie chcesz przegapić żadnej okazji? Pobierz aplikację, aby mieć pewność, że nie przegapisz żadnej okazji. Możesz wyszukać konkretne przedmioty, których szukasz - a żeby było jeszcze łatwiej, możesz dodać je do swojej listy obserwowanych. Po dodaniu przedmiotów do listy obserwowanych, możesz zdecydować się na powiadomienia, które powiedzą Ci, kiedy te przedmioty są na sprzedaż - wykonuje pracę za Ciebie, wszystko co musisz zrobić, to usiąść, zrelaksować się i pozwolić, aby oszczędności przyszły do Ciebie. Jakie to fajne?

Zakupy po powrocie do szkoły nie muszą wypalić dziury w Twoim portfelu. Zastosuj się do tych wskazówek, aby znaleźć świetne oferty i dużo zaoszczędzić!