Przyjazny dla środowiska prowiant, który pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze

image

Nadszedł powrót do szkoły i wiesz co to oznacza... powrót do pakowania obiadów! Teraz, gdy sezon już nadszedł, nadszedł czas, aby zacząć przemyśleć ekwipunek swojego dziecka na czas lunchu. Zebraliśmy najlepsze pomysły na ekologiczny sprzęt obiadowy, który pokochają Twoje małe (i duże) dzieci.

Lunch Boxy ze stali nierdzewnej - Te pudełka to sprytne, trwałe rozwiązanie na lunch, które jest doskonałą, bezpieczną alternatywą dla plastiku. Możesz nawet znaleźć wersję ze stali nierdzewnej w stylu bento z różnymi przegródkami na porcje idealnych obiadów.

Beeswax Food Storage Wrap - To kolejny łatwy i zrównoważony sposób na pakowanie przekąsek dla dzieci. Wosk pszczeli jest naturalną alternatywą dla powszechnie stosowanej folii. Ich lekka, elastyczna konstrukcja pozwala na owinięcie prawie każdego rodzaju żywności, od owoców i warzyw, po ser, chleb i wiele innych. Jest to łatwy sposób na zmniejszenie lub usunięcie zapotrzebowania na jednorazowe plastiki w Twojej kuchni, a nie wspominając o tym, że zachowuje świeżość żywności na dłużej.

Silikonowa torebka na żywność wielokrotnego użytku - Potrzebujesz miejsca na kanapkę, kiść winogron lub garść precli? Silikonowe torebki nadają się do mycia w zmywarce i używania w kuchence mikrofalowej, są dostępne w różnych rozmiarach, od kieszonkowych po półgalonowe, w różnych kolorach i wzorach. Taka torba na kanapki jest doskonałym dodatkiem do każdego zestawu obiadowego dziecka i prawdopodobnie jest dostępna również w jego ulubionym kolorze.

Bawełniane serwetki - dreszcze i rozlane płyny są częścią zabawy i podniecenia w szkole. Aby zaoszczędzić trochę pieniędzy, zainwestuj w dobrej jakości bawełniane serwetki dla dzieci, które możesz wyprać i użyć ponownie, gdy twoje maluchy wrócą do domu.

Słomki ze stali nierdzewnej - Uwielbiamy różne opcje kolorystyczne, jeśli chodzi o te słomki wielokrotnego użytku. Możesz zaskoczyć swoje dziecko innym kolorem w jego lunchboxie każdego dnia, a jeśli róż i fiolet nie są ich rzeczą, istnieje wiele standardowych srebrnych opcji dla nich, jak również. Do większości zestawów dołączona jest szczotka do czyszczenia słomek.

Sportowa butelka ze stali nierdzewnej - Duża liczba tych butelek posiada podwójnie wyłożoną ściankę termiczną, która utrzymuje ulubiony napój dziecka gorący lub zimny do sześciu godzin. Butelki wyposażone w odporne na rozlanie łyki ułatwiają picie dzieciom w każdym wieku. Świetnie nadaje się do szkoły, na obóz, a nawet w podróż.

Kids Utensil Set - Na te kilka razy, kiedy chcą używać sztućców do samodzielnego karmienia (a nie tylko swoich rąk), kup dziecku zestaw do posiłków, który zawiera widelec, łyżkę i nóż o tępych krawędziach oraz miniaturowy kubek, który jest dostarczany w jego własnym etui wielokrotnego użytku.

Teraz, gdy masz już sprzęt obiadowy, wszystko, czego potrzebujesz, to wypełnić go łatwymi do zrobienia lunchami. Potrzebujesz pomysłów? Bądź na bieżąco z łatwymi pomysłami na lunch!