Wskazówki dotyczące zakupów w Czarny Piątek: W sklepie i online

image

Z naszych badań wynika, że większość kupujących w Czarny Piątek planuje zakupy zarówno w internecie, jak i w sklepie. Przy tak wielu wspaniałych ofertach, tak wielu sposobach na oszczędzanie i setkach sklepów do wyboru, planowanie może być przytłaczające. Jako Chief Deals Officer, moją rolą jest ułatwienie Ci życia i pomoc w znalezieniu najlepszych ofert - dlatego dzielę się moimi najlepszymi wskazówkami, które sprawią, że staniesz się Black Friday Insider, niezależnie od tego, czy robisz zakupy w sklepie, online, czy w obu!

Wskazówki dotyczące zakupów w sklepie

Wskazówka nr 1 - Planuj z wyprzedzeniem

To właśnie tutaj aplikacja staje się Twoim narzędziem nr 1 do oszczędzania i robienia zakupów! Aplikacja udostępnia tysiące cotygodniowych reklam i ofert, które pomogą Ci zaplanować zakupy z wyprzedzeniem. Reklamy zawierają również szczegóły dotyczące tego, czy pożądany zakup jest dostępny wyłącznie w sklepie, czy jest również dostępny online. Jeśli chcesz być jeszcze bardziej szczegółowy, wypróbuj nowy filtr "Sposoby robienia zakupów" na Flipp, aby wyszukać oferty, które są zgodne z Twoimi preferencjami zakupowymi; online, w sklepie lub w obu.

Wskazówka #2 - Kupuj wcześniej

Oferty z okazji Czarnego Piątku już się pojawiły, a kupujący w całej Ameryce Północnej znajdują niesamowite okazje na swoje najlepsze produkty. Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać swoją aplikację. Najważniejsze jest to, aby nie czekać do 26 listopada i zacząć skreślać pozycje ze swojej listy.

Wskazówka #3 - Stwórz swoją listę obserwacyjną

Jest to zdecydowanie moja ulubiona funkcja, ponieważ pomaga znaleźć oferty w sklepie i online na przedmioty, na których Ci zależy. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać przedmioty do swojej listy obserwacyjnej, a będzie śledził i stale aktualizował wszystkie dostępne oferty w różnych sklepach. Co więcej, jeśli dotkniesz ikony małego dzwonka, poinformuje Cię o pojawieniu się nowych ofert, więc nigdy nie przegapisz wyprzedaży.

Wskazówka #4 - Rób zakupy poza godzinami szczytu

Nie ma już potrzeby robienia zakupów w chaosie. Dzięki temu, że oferty są rozłożone na cały sezon, zalecam robienie zakupów poza godzinami szczytu, aby uniknąć dużych tłumów i kolejek. Jeśli masz swobodę, zaplanuj swoje wycieczki w spokojniejsze dni tygodnia.

Wskazówki dotyczące zakupów online

Wskazówka #1 - Załóż konta internetowe z wyprzedzeniem

Zakupy w sieci są łatwe i nie wymagają wysiłku, ale większość sklepów wymaga założenia konta, aby móc się wymeldować, albo można się wymeldować jako gość, co może zająć równie dużo czasu. Im szybciej się wymeldujesz, tym lepiej. Jeśli wiesz, że będziesz robić zakupy w konkretnych sklepach internetowych, załóż wszystkie konta przed datami wyprzedaży, aby zaoszczędzić czas, gdy te oferty się pojawią. Być może zaoszczędzisz tylko minutę lub dwie, ale może to być różnica między uzyskaniem pożądanej oferty a byciem pominiętym przy wirtualnej kasie.

Wskazówka nr 2 - Nie ignoruj ofert przed Czarnym Piątkiem

Tylko dlatego, że oferta nie jest oznaczona jako "Black Friday" oferty, nie oznacza, że nie warto go. Sezon świątecznych zakupów już się rozpoczął, więc nie zdziw się, jeśli sklepy wypuszczą typowe "doorbuster" przedmioty na długo przed Czarnym Piątkiem.

Wskazówka #3 - Zapisz się na e-mail

Marki uwielbiają nagradzać swoich lojalnych klientów kodami promocyjnymi i ekskluzywnymi ofertami, więc jeśli do tej pory filtrowałeś e-maile marketingowe prosto do folderu ze spamem, teraz nadszedł czas, by umieścić je w centrum uwagi. Zapisz się na e-maile swoich ulubionych sklepów i sprawdzaj je regularnie. Być może właśnie teraz w Twojej skrzynce odbiorczej czekają jakieś słodkie oferty.

Wskazówka #4 - Śledź marki w mediach społecznościowych

Nie lekceważ potęgi mediów społecznościowych. Większość marek najpierw ogłasza wyprzedaże na swoich kontach społecznościowych, więc upewnij się, że śledzisz swoje ulubione sklepy, aby być na bieżąco. Ponadto, wiele marek organizuje konkursy w okresie świątecznym, dając swoim zwolennikom szansę na wygranie kilku darmowych rzeczy!

Życzę Ci wszystkiego najlepszego i jawnie spadające oferty na swoich ulubionych przedmiotów w tym sezonie Black Friday. Podziel się tymi wskazówkami ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, aby upewnić się, że szerzysz miłość do oszczędności!