Zaplanuj zakupy na Czarny Piątek korzystając z listy obserwacyjnej

image

Moja ulubiona pora roku zbliża się wielkimi krokami i nie ma lepszego sposobu na spędzenie jej niż podzielenie się z Wami pewną wiedzą. Black Friday oferty zaczynają się w i wielu z nas szukają zaoszczędzić na rzeczy mamy nasze oko na chwilę, wiem, że jestem! Czarny Piątek zaczął również przekształcić się w miesiącu sezon sprzedaży - co oznacza tony sprzedaży i tony oszczędności!

To może być trudne, aby nadążyć z wszystkich różnych sprzedaży dzieje i zachować oko na to, co trzeba w setkach różnych sklepów dla najlepszych cen. Lista obserwowanych pozwoli Ci zapoznać się z najlepszymi ofertami, gdy tylko zostaną opublikowane. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak ustawić obserwację cen w setkach sklepów i otrzymywać powiadomienia prosto na telefon, gdy Twoje ulubione przedmioty będą w sprzedaży, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał kiwnąć palcem.

Czym jest lista obserwowanych?

Lista obserwowanych umożliwia śledzenie ofert od tysięcy sprzedawców w jednym miejscu, dzięki czemu możesz łatwo porównać oferty i podjąć najlepszą decyzję. To najłatwiejszy sposób na śledzenie ofert na przedmioty, które chcesz kupić, bez konieczności wykonywania ciężkich czynności. Pomyśl o Watch List jako o swoim własnym wewnętrznym źródle wszystkich najlepszych ofert!

Jakiego rodzaju oferty możesz śledzić za pomocą Watch List?

Za pomocą Watch List możesz śledzić każdą rzecz, którą chcesz kupić. Od przedmiotów o dużym budżecie, takich jak telewizor z dużym ekranem, po urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak blender, lista obserwowanych znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę na przedmioty, których szukasz, i powiadomi Cię, gdy będziemy mieć cenę, której potrzebujesz.

Czy na naszej Liście Obserwowanych zobaczymy oferty z wielu sklepów?

Tak! To jest najlepsza część. Większość sklepów ma swoje własne powiadomienia, ale najlepszą częścią Listy Obserwacyjnej jest to, że śledzi ona oferty z setek sklepów. Od krajowych sieci, takich jak Walmart i Best Buy, po lokalnych sprzedawców, wykorzystuje Twój kod pocztowy lub lokalizację, aby znaleźć oferty w Twojej okolicy, zarówno online, jak i w sklepie.

Skąd będziemy wiedzieć, że na naszej Liście Obserwowanych pojawiły się nowe oferty?

Zawsze możesz wrócić do swojej Listy Obserwowanych, aby sprawdzić, co jest nowego, ale innym narzędziem, z którego możesz skorzystać, są "alerty o ofertach". Możesz ustawić alerty transakcji, aby powiadamiał Cię, gdy pojawią się nowe oferty na przedmioty z Twojej listy. Po utworzeniu listy obserwowanych, będzie pracował przez całą dobę, aby zapewnić Ci najlepsze oferty, a Ty otrzymasz powiadomienie, gdy pojawią się nowe, słodkie oferty, które możesz sprawdzić.