Jak zaoszczędzić pieniądze z tygodniowych ogłoszeń

image

Czy jesteś kimś, kto spędza godziny przerzucając wiele reklam spożywczych, znanych również jako "ulotki" lub "okólniki" każdego tygodnia notując wszystko, co jest na sprzedaż? Co jeśli powiemy Ci, że istnieje aplikacja, która przynosi wszystkie te oferty na wyciągnięcie ręki w jednym miejscu? Nawet lepiej - pozwala również zapisać swoje ulubione przedmioty i stworzyć spersonalizowaną listę zakupów, dzięki czemu jeszcze łatwiejsze tydzień po tygodniu.

1. Szukaj

Jeśli szukasz konkretnego przedmiotu lub sklepu, możesz wykorzystać stronę wyszukiwania, aby znaleźć to, czego szukasz. Świetną rzeczą w używaniu wyszukiwania dla konkretnych przedmiotów jest to, że będziesz mógł porównać ceny z różnych sklepów, aby upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę.

2. Lista zakupów

Kolejną wspaniałą funkcją jest lista zakupów. Dodaj przedmioty do swojej listy, po prostu wpisując to, co chcesz lub wybierając coś z listy polecanych przedmiotów. Po dodaniu pozycji do listy zakupów, możesz ją kliknąć, aby wyświetlić wszystkie odpowiednie oferty. Jeśli chcesz wykreślić coś ze swojej listy, możesz wybrać pole wyboru znajdujące się po lewej stronie nazwy przedmiotu.

3. Lista obserwowanych

Czy masz konkretne przedmioty, którymi zawsze jesteś zainteresowany? W takim razie Lista Obserwowanych to coś, co na pewno Ci się spodoba. Dodaj te przedmioty do swojej listy obserwacyjnej i zdecyduj się na otrzymywanie powiadomień za każdym razem, gdy pojawi się nowa oferta. Lista obserwowanych znajduje się w części Listy na pasku nawigacyjnym.

4. Przeglądanie ogłoszeń

Niezależnie od tego, czy przewijasz ekran Przeglądaj, czy używasz funkcji Szukaj, aby znaleźć konkretne ogłoszenie, zobaczysz różne plakietki, które dają Ci kluczowe informacje o ofertach w ogłoszeniu. Są to między innymi:

  • Podgląd: Oferty nie są jeszcze ważne, ale możesz uzyskać podgląd tego, co będzie w przyszłości. Jeśli klikniesz w ogłoszenie, ważne daty będą wymienione na górze.
  • Nowość: ogłoszenie zostało opublikowane niedawno, a Ty jeszcze go nie otworzyłeś.
  • Pozostało dni: Otworzyłeś reklamę i powie Ci ona, ile dni przed wygaśnięciem ofert.
  • Ends Today: Oznacza, że dziś jest ostatni dzień, w którym sprzedaż jest ważna.

6. Szczegóły przedmiotu i przycinanie

Po otwarciu ogłoszenia, jest kilka sposobów na interakcję z nim. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o danym przedmiocie, kliknij i przytrzymaj go. Powiększy to przedmiot i poda kilka dodatkowych szczegółów.

Jeśli chcesz zapisać przedmiot, lub jak my to lubimy nazywać, przypiąć go, wystarczy, że dotkniesz go raz. Spowoduje to narysowanie okręgu wokół przedmiotu i zapisanie go, abyś mógł go później znaleźć na swojej liście zakupów. Ułatwia to zapisanie wszystkich najlepszych ofert, które znajdziesz, porównanie ich później i upewnienie się, że oszczędzasz jak najwięcej!