Top 4 aplikacje, które pomogą Ci zaoszczędzić setki w tym sezonie zakupowym

image

Jesteście gotowi na sezon świątecznych zakupów? Wiem, że tak! Uwielbiam świąteczny zgiełk, a jedną z moich ulubionych rzeczy jest robienie zakupów. Zakupy w czasie wakacji jest zawsze ekscytujące, z witrynami sklepowymi pokładu się, i tysiące ofert wzywając swoje imię. Zdecydowanie znalazłem się w sytuacjach, w których poszedłem za burtę z sprzedaży bez zdawania sobie sprawy, ale to w przeszłości.

Teraz używam mojego telefonu, aby pozostać na torze, na budżet, i nadal zapisać z najlepszych ofert. A dziś dzielę się tym, jak. Oto moje cztery najlepsze aplikacje, które pomogą Ci ograniczyć wydatki, zmaksymalizować oszczędności i zaoszczędzić setki dolarów w tym sezonie zakupowym.

  1. Twoja osobista aplikacja bankowa

Nie, to nie jest fantazyjna nazwa aplikacji - to jest rzeczywiście naprawdę przydatne, aby mieć swoje codzienne aplikacji bankowych w telefonie! Nie tylko może ona ostrzegać Cię, gdy dokonywane są nieuczciwe zakupy, ale także może pomóc Ci śledzić, ile pieniędzy wydajesz każdego dnia. Niektóre aplikacje bankowe mają wbudowane trackery budżetowe i mogą automatycznie kategoryzować twoje wydatki, a inne mogą wysyłać ci powiadomienia za każdym razem, gdy karta z tego konta jest używana. Wiem, że muszę zacząć panować nad swoimi wydatkami, gdy widzę zbyt wiele takich powiadomień!

  1. Mint

Ten robi to na szczycie wszystkich list najlepszych budżetów i nie bez powodu! Jestem wielkim fanem aplikacji budżetowych, które pomagają mi zrozumieć, jak podzielić moją wypłatę na kategorie, a to jest jeden z moich ulubionych! Mint jest niesamowicie pomocny w uzyskaniu ogólnego widoku swoich finansów i zrozumieniu, gdzie twoje pieniądze idą i gdzie powinny iść. Możesz połączyć swoje konta bankowe, aby stworzyć budżet dla siebie w oparciu o historię wydatków z przeszłości. Zdecydowanie spróbuj, jeśli nie masz budżetu lub chcesz zarządzać swoimi wydatkami za pomocą jednej, bardzo prostej aplikacji.

  1. Ogranicz

Czy negocjowałeś ostatnio swoje rachunki? Jeśli dzwonienie do swojego dostawcy i targowanie się o uczciwą cenę brzmi jak trudne zadanie, powinieneś spróbować Trim. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić kilka podstawowych informacji o rachunkach, a następnie pójdą naprzód i będą negocjować rachunki za Ciebie! Jest to niesamowita usługa, która nie zajmuje dużo, aby rozpocząć i może nawet wykopać stare powtarzające się transakcje, takie jak ten stary abonament Audible myślałeś, że anulowane! Więc śmiało, wypróbuj to i umieść tę dodatkową gotówkę w oszczędnościach lub w kierunku zakupów świątecznych.