Nie ma siłowni, nie ma problemu. Bądź sprawny w domu za darmo

image

To prawda, nasze codzienne rutyny zaczęły się zmieniać, ponieważ wszyscy dostosowujemy się do społecznego dystansu i pozostawania w domu. Chociaż wielu z nas robi wszystko, aby nadążyć za pracą i obowiązkami domowymi, jednym z aspektów, który może szybko wymknąć się w tym czasie jest nasza rutyna fitness. Bez siłowni, lub naszych ulubionych zajęć fitness, jak pozostaniemy zmotywowani?

Dzielimy się pięcioma świetnymi aplikacjami i stronami internetowymi, które pomogą Ci utrzymać ruch, zdrowie i motywację podczas czasu spędzonego w domu. Aha, i czy wspomnieliśmy, że wszystkie są darmowe?

  • FitOn: Z setkami treningów do wyboru, od Barre/Pilates do zajęć HIIT, ta aplikacja i strona internetowa pozwala dostosować treningi w oparciu o twoje cele.
  • Les Mills: Od Body Pump do Body Combat, ta tymczasowa strona umożliwia bezpłatny dostęp do ponad stu ulubionych treningów Les Mills. Stworzyli nawet program treningowy dla dzieci o nazwie Born to Move, zachęcając dzieci 4-16 do poruszania się również.
  • Joga z Adriene: Jeśli szukasz czegoś nieco bardziej uspokajającego, co pozwoli Ci znaleźć swoje centrum, spróbuj Jogi z Adriene na YouTube. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, średnio zaawansowany czy zaawansowany, Yoga with Adriene ma coś dla każdego.
  • Nike Training Club: Dzięki NTC otrzymujesz dostęp do ponad 190 bezpłatnych treningów w zakresie siły, wytrzymałości, jogi i mobilności ukierunkowanych na abs, ramiona, ramiona, pośladki i nogi. Sesje trwają od 15 do 45 minut i są zaprojektowane tak, aby pomóc Ci zobaczyć i poczuć rezultaty.
  • Peloton: Peloton to Twoja przepustka do tysięcy zajęć na żywo i na żądanie - gdziekolwiek i kiedykolwiek. Dostaniesz to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć swoje cele, dzięki połączeniu biegania, ćwiczeń siłowych, tonizujących, jazdy na rowerze, jogi, medytacji i treningów na świeżym powietrzu. Przez pierwsze 90 dni jest całkowicie darmowy.

Jeśli te aplikacje i strony nie są wystarczającą motywacją, aby utrzymać cię w ruchu, rzuć wyzwanie niektórym kolegom i przyjaciołom, aby dołączyli do ciebie wirtualnie, abyś nie czuł się samotny. Wspólny trening, nawet poprzez rozmowę wideo, zapewni Ci motywację i odpowiedzialność.

Ruszaj się, bądź zdrowy, bądź bezpieczny!