Kupuj na Halloween, ale pomiń urządzenia - co kupić w październiku

image

Tylko dlatego, że pogoda oficjalnie zaczęła się ochładzać, nie oznacza to, że oferty nie są gorące. Teraz jest idealny czas, aby zaopatrzyć się w te letnie rzeczy, na które miałeś oko, ale mówiliśmy ci, abyś nie kupował. Może się to wydawać sprzeczne z intuicją, ale jeśli szukasz okazji do zrobienia zakupów, zaopatrz się w te rzeczy teraz i zachowaj je na cieplejszy dzień.

Od upiornego wystroju na Halloween po pocieszające produkty sezonowe - oto przedmioty, które zalecamy kupić w tym miesiącu, a z którymi powinieneś wstrzymać się do późniejszego terminu.

Cukierki i przybory na Halloween - kup teraz

Teraz wszyscy przygotowują się na ten najokropniejszy dzień w roku kalendarzowym. Chociaż możesz być podekscytowany, aby udekorować swój dom, jak tylko 1 października uderza, zalecamy, aby poczekać do połowy miesiąca na najlepsze ceny. Jeśli zaczniesz szukać w połowie miesiąca, prawdopodobnie znajdziesz cukierki, dekoracje i inne smakołyki po obniżonych cenach. Wiemy, że będziesz chciał zrobić zakupy wcześniej, ale jeśli wytrzymasz i będziesz cierpliwy, prawdopodobnie znajdziesz torby ze smakołykami i tony sztuczek po obniżonej cenie. Pamiętaj, aby zatrzymać się w Dollar Tree dla wielkiego wystroju tylko $1 każdy, a dla naszych przyjaciół w Kanadzie, nie zapomnij sprawdzić Party City Kanada dla 2020 najgorętszych kostiumów!

Meble na zewnątrz - kup teraz

Jak temperatura spada, każdy będzie wiązanie się i pobyt w domu. Możesz spodziewać się obniżek na meble tarasowe i inne produkty na zewnątrz, takie jak grille i artykuły ogrodnicze. Jeśli nie zależy Ci na kupowaniu najnowszych modeli, jest to świetna okazja, aby kupić te przedmioty z rabatem, ponieważ będzie mniejszy popyt ze szczytem sezonu za Tobą. Zwróć uwagę na cotygodniowe ogłoszenia w sklepach takich jak Home Depot i Costco.

Produkty późnego lata - kup teraz

Truskawki, śliwki i cytryny, o mój Boże! Październik będzie ostatnim z letnich cen na ulubione letnie przekąski, więc teraz jest czas, aby uzyskać wszystkie owoce cytrusowe w dobrej cenie. Sprawdź kategorię spożywczą, aby znaleźć najnowsze oferty na produkty sezonowe w lokalnych sklepach spożywczych. Poza owocami, warzywa takie jak ogórki, buraki i cukinia niedługo wyjdą z sezonu, więc jeśli próbujesz zatrzymać każdą ostatnią kroplę lata, zaopatrz się w swoje ulubione produkty, zanim znikną! Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, które pomogą Ci przedłużyć trwałość Twoich produktów.

Jeśli zastanawiasz się, jakie owoce i warzywa kupować jesienią, sprawdź nasz jesienny przewodnik po zakupach w sezonie.

Sprzęt AGD - kupuj później

Wiemy, że od dawna masz oko na nowego Dysona, ale obiecujemy, że jeśli wstrzymasz się z zakupem teraz, czeka Cię wspaniała oferta. Chęć oczyszczenia i pozbycia się wszystkich tych letnich pyłków jest silna, ale te droższe urządzenia gospodarstwa domowego nie zobaczą spadku przez kolejne kilka tygodni. Z Black Friday na horyzoncie, to najlepiej trzymać się kupowania dużych przedmiotów biletów, takich jak pralki, odkurzacze i zmywarki. Słowo na ulicy jest, że Black Friday oferty rozpocznie się wcześniej w tym roku, więc może nie trzeba czekać, że dużo dłużej!

Elektronika - kup później

Czy ktoś powiedział Czarny Piątek? Hmm, może źle usłyszeliśmy, bo mieliśmy na sobie niesamowite słuchawki, które dostaliśmy podczas zeszłorocznych wyprzedaży z okazji Czarnego Piątku... to może być jeden z najbardziej szalonych dni zakupowych w roku, ale to z dobrego powodu. Urządzenia i akcesoria, na które miałeś oko, już za miesiąc trafią do sprzedaży. Oszczędzaj pieniądze teraz i wykorzystaj ten czas zamiast tego, aby zrobić listę, sprawdzić ją dwa razy i przygotować się na ogromne oszczędności za kilka tygodni.