Nasza lista kontrolna kempingowych niezbędników na następny wypad

image

Nic nie kojarzy się z latem tak jak ciepłe ognisko, ciepłe pianki, dzień spędzony nad jeziorem i ugryzienia robaków... mnóstwo ugryzień. Jeśli planujesz wyjazd na kemping tego lata i nie jesteś pewien, co musisz spakować, nie martw się, zebraliśmy listę rzeczy niezbędnych na kempingu, więc nic nie zostanie zapomniane w domu!

Oprócz tego, co spakujesz do swojej osobistej torby, poniżej znajdziesz kilka zszywek, których będziesz potrzebować podczas następnej przygody na kempingu. Jeśli brakuje Ci któregoś z poniższych elementów, nadal możesz znaleźć to, czego szukasz i uniknąć wydania fortuny, przeglądając wspaniałe oferty!

1. Śpiwór

Chcesz mieć pewność, że jesteś wygodny i przytulny, gdy temperatura zaczyna spadać w ciągu nocy. Jest kilka rzeczy, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę przy zakupie śpiwora. Są to między innymi:

  • Fit
  • Ocena temperatury
  • Waga (idealny śpiwór łączy w sobie niską wagę i wysokie ciepło)
  • Dwukierunkowe zamki błyskawiczne dla dodatkowej wentylacji w razie potrzeby
  • Kształt (mumia dla zatrzymania ciepła lub prostokątny dla większej przestrzeni i wszechstronności)
  • Wybór odpowiedniego wypełnienia dla Ciebie (wypełnienie puchowe jest cieplejsze, wypełnienie syntetyczne nadal będzie utrzymywać ciepło i izolację, nawet jeśli się zamoczy)

2. Namiot

Chyba że jesteś "glamping" w RV lub jurta, trzeba będzie przynieść namiot z tobą na wycieczkę kempingową (i nie zapomnij tyczki). Szukając namiotu, należy wziąć pod uwagę rozmiar, wagę, trwałość i łatwość użycia. Sprawdź przewodnik MEC, jak wybrać namiot, aby uzyskać więcej informacji.

3. Manierka na wodę

Upewnij się, że zabrałeś dużo czystej wody na swój kemping, i przeceniaj to, ile będziesz potrzebował. Zalecamy zabrać 1 galon wody na osobę, na dzień, tylko do picia. Dodatkowo, zabierz dodatkowe litry do gotowania i czyszczenia. Upewnij się, że badasz miejsce biwakowania, do którego się wybierasz, aby sprawdzić, czy jest tam dostępne źródło wody i odpowiednio zaplanować.

4. Tarp

Nie będziesz żałować pakowania tarp, jeśli zaczyna padać i chcesz zachować swój kemping setup suche. Tarpy są świetne do ochrony namiotu i kempingu przed mniej niż idealnymi warunkami pogodowymi, a także do zapewnienia dodatkowego cienia dla tych, którzy spędzili trochę za dużo czasu na słońcu.

5. Zestaw narzędzi

Zestaw narzędzi okaże się nieoceniony podczas Twojego biwaku, niezależnie od tego, czy potrzebujesz go do wbicia szpilki do namiotu w stały grunt, do naprawienia czegoś, co się złamało lub rozerwało, czy do porąbania drewna na następne ognisko. Sprawdź ten wpis na blogu, jak zbudować najlepszy zestaw narzędzi kempingowych.

6. Apteczka pierwszej pomocy

Jak może wiesz, to nie jest rzadkością dla kogoś w rodzinie, aby uzyskać rannych lub zadrapania podczas podróży na zewnątrz w dziczy. Nigdy nie chcesz być bez apteczki, zwłaszcza jeśli jesteś daleko od apteki lub szpitala.

7. Materac powietrzny i pompa powietrzna

Kto lubi spać na stałym podłożu? Nie my! Jeśli chcesz biwakować w komfortowych warunkach, zabierz ze sobą materac powietrzny - i nie zapomnij o pompce. Pompka będzie również kluczem do oszczędzania oddechu podczas nadmuchiwania pływaków na dzień nad jeziorem!

8. Lodówki

Przechowuj swoje jedzenie i napoje w zimnie i bezpiecznie dzięki coolerom. Istnieją różne opcje coolerów, które możesz przeglądać, aby wybrać ten, który jest odpowiedni dla Ciebie i rozmiar, który ma sens na czas trwania podróży kempingowej.

9. Przybory kuchenne/grill grillowy

Upewnij się, że masz to, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o przybory kuchenne na podróż. Nasz blog, Gotowanie podczas kempingu: Wszystko, co powinieneś wiedzieć i kreatywne pomysły na posiłki, w szczególności opisuje zapasy, które musisz zabrać, jeśli nie chcesz ograniczać się do batonów proteinowych i jedzenia w puszkach. Jeśli musisz kupić któryś z tych przedmiotów z wyprzedzeniem, poszukaj ofert.

10. Drewno opałowe i zapalniczki

Nie zapomnij o niezbędnikach do ogniska, takich jak drewno opałowe i zapalniczki, więc nie musisz uciekać się do starej techniki tarcia. Ponadto... jeśli chcesz uniknąć wybuchów złości ze strony dzieci, nie zapomnij składników do s'mores! Żadna wycieczka kempingowa nie jest kompletna bez tostowego marshmallow (lub 12).

11. Dużo sprayu na robale i kremu przeciwsłonecznego

Wreszcie, bezsprzecznie najważniejsze przedmioty do przywiezienia na kempingu ... spray na robale i krem z filtrem. I to dużo. Wszyscy byliśmy tam wcześniej, wracając do domu nie do poznania po wszystkich ukąszeniach robali lub po oparzeniach słonecznych od statusu homara. Chroń swoją skórę, a podczas gdy jesteś na to....pack trochę aloesu i po ugryzieniu.

Mamy nadzieję, że wykorzystasz w pełni to lato i spędzisz trochę dobrej, staromodnej zabawy na świeżym powietrzu, z dala od stresu i szaleństwa codziennego życia. To niesamowite, jak orzeźwiający może być dla duszy weekend spokoju i świeżego powietrza!