Nowy Black Friday już jest - co kupić w listopadzie

image

Tak wiele zmieniło się w tym roku, a Czarny Piątek nie jest wyjątkiem. Być może widziałeś już oferty na Czarny Piątek pojawiające się u Twoich ulubionych sprzedawców, a to dlatego, że Czarny Piątek nie jest już dniem zakupów, ale sezonem zakupów. Czarny piątek już nadszedł i nadszedł czas, aby znaleźć najlepsze oferty. Sprawdź nasz przewodnik po zakupach online z okazji Black Friday.

Podczas szukania ofert możesz zastanawiać się "czy faktycznie dostaję dobrą ofertę?". Właśnie tym będziemy się dzisiaj dzielić. Od telewizorów z dużym ekranem po jesienne i zimowe ubrania, oto co kupić i pominąć w tym miesiącu.

Telewizory z dużym ekranem

Jeśli jesteś miłośnikiem gadżetów, Czarny Piątek to twój Super Bowl i Boże Narodzenie wszystko zrolowane w jednym. Telewizory z dużym ekranem są najbardziej poszukiwanymi pogromcami Czarnego Piątku rok po roku, a rok 2020 nie jest wyjątkiem. 

Laptopy

W związku z tym, że tak wiele osób decyduje się na pracę i naukę zdalną, popyt na laptopy w ostatnich miesiącach gwałtownie wzrósł. Detaliści będą chcieli skoczyć na ten trend, oferując wspaniałe oferty na laptopy i elektronikę biurową.

Inteligentna technika domowa

Hej Google, odtwórz moją ulubioną piosenkę na Spotify! Jeśli szukasz uaktualnić swój dom z najnowszą technologią, miej oko na oferty na inteligentne światła, domy google, inteligentne termostaty i systemy bezpieczeństwa.

Smartfony

Czarny Piątek jest znany z wielkich ofert na smartfony. Możesz spodziewać się ofert na poprzednią generację iPhone'ów i innych marek u sprzedawców takich jak Best Buy i Target. Możesz zdobyć jeszcze większą ofertę przy zakupie planu telefonicznego, więc upewnij się, że porównasz wszystkie swoje opcje.

Technologia do noszenia

Przedmioty takie jak smartwatche, fitness trackery i AirPods będą na topie dla wielu z nas w tym sezonie wakacyjnym, a to jest czas na zakup.

Zestawy systemów do gier

Jeśli szukasz kupić nową konsolę w sezonie Black Friday, nie jesteś sam, więc upewnij się, że dostać się do ofert pierwszy. Konsola i akcesoria do gier pakiety będą prawdopodobnie na sprzedaż u sprzedawców takich jak Walmart i GameStop. Nie zapomnij sprawdzić sprzedawców internetowych dla ofert na gry!

Małe urządzenia kuchenne

Teraz jest czas, aby traktować siebie do małych urządzeń kuchennych, takich jak Kitchenaid mikser stojący, Instant Pot szybkowarów, i więcej.

Duże AGD

Jak wspomnieliśmy w zeszłym miesiącu post, duże przedmioty biletów, takich jak pralki, suszarki i odkurzacze będą na sprzedaż podczas Black Friday, więc teraz jest czas, aby traktować siebie do tego nowego Dyson został eyeing na chwilę.

Sprzęt do ćwiczeń

Jeśli wolisz ćwiczyć w domu zamiast chodzić na siłownię, teraz jest czas, aby zaoszczędzić na sprzęcie do ćwiczeń. Zwróć uwagę na zniżki na takie przedmioty jak ciężarki, maty do ćwiczeń i wałki piankowe.

Stroje kąpielowe

Ubrania nie przychodzą na myśl, gdy myślisz o Czarnym Piątku, ale w tym roku Loungewear jest niezbędny. Zaopatrz się w nową parę wygodnych bluz i ponadwymiarowych t-shirtów, aby odmienić swoją domową garderobę.

KUP PÓŹNIEJ

Odzież jesienna i zimowa

Prawdopodobnie zobaczysz kilka zniżek na odzież jesienną i zimową, ale im dłużej będziesz czekać, tym większe będą zniżki. Zalecamy, abyś poczekał do końca Czarnego Piątku, aż pojawią się lepsze oferty.

Zabawki

Czy powinieneś kupić zabawki teraz? Odpowiedź brzmi: może. W poprzednich latach sprzedaż zabawek była lepsza bliżej Bożego Narodzenia. Ten rok jest jednak inny, więc oferty mogą nas zaskoczyć.

Dekoracje świąteczne

Możesz być chętny do dekorowania domu na święta, ale im dłużej będziesz czekać, tym lepsze będą oferty. Zalecamy sprawdzenie cen bliżej Czarnego Piątku, jeśli chcesz mieć dekoracje na ten rok. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy kochają planowanie z wyprzedzeniem, poczekaj do świąt, aby uzyskać wszystko za ułamek ceny i przechowywać do przyszłorocznego wystroju.

Materace

Jeśli chodzi o zakup materaca, trzydniowe weekendy, takie jak Memorial Day i Labor Day, są najlepszym wyborem. Na razie zalecamy wstrzymanie się z zakupem.
Gotowy na wielkie oszczędności w sezonie Black Friday?