DIY: 5 łatwych, niskobudżetowych pomysłów na dekoracje jesienne

image

Teraz, gdy jesień jest w pełnym rozkwicie, nadszedł czas, aby poprawić wystrój domu za pomocą tradycyjnych, ciepłych tonów. Chwyć kilka mini dyń i ciepły napój, bo będziesz chciał zrobić każdy z tych DIY! Oto pięć szybkich, łatwych i tanich sposobów, aby udekorować swój dom na jesień na budżet.

1. Karty z liśćmi

Ten DIY jest dedykowany dla wszystkich minimalistów tam. Jeśli lubisz brać spacery natury ze swoją rodziną, upewnij się, że zbierasz trochę suchych liści, gdy jesteś na zewnątrz, więc możesz zrobić te piękne karty liści!

Możesz wydrukować te kartki na zwykłym papierze lub użyć trochę bardziej wyszukanego materiału. Używając mod-podge lub kleju szkolnego, przyklej liście do kartek, a następnie ułóż je w dowolny wzór. Można je nawet oprawić w ramki!

2. Wazon z mini dyniami

Duże dynie zawsze dostają wszystkie światła reflektorów, gdy nadchodzi jesień, więc dajmy trochę miłości do mini dyń! Możesz wybrać mini dynie w dowolnym kolorze lub pomalować je sprayem na inny kolor. Odetnij wierzchołki i wydłub wnętrze (mamy przewodnik, co zrobić z nasionami).

Wybierz swoje ulubione kwiaty w jesiennych kolorach i wytnij łodygi tak, aby były wystarczająco długie, aby główki kwiatów wystawały z góry dyni. Ułóż kwiaty według własnego gustu i voila! Możesz użyć tego jako pięknego nakrycia stołu lub po prostu dodać rozprysk koloru wokół domu.

3. Latarnia w stylu żniwnym

Kontynuując temat mini dyni jest ten uroczy wyświetlacz na zewnątrz. Ta dekoracja ganku jest prosta do wykonania, jeśli masz już te przedmioty. Jeśli nie, nie martw się! Możesz znaleźć niedrogie latarnie zewnętrzne z drugiej ręki w lokalnym sklepie z używanymi rzeczami lub na rynku internetowym. To DIY jest tak proste, jak tylko złożenie świecy, latarni i kilku mini dyń w sposób, który lubisz. Możesz dodać większą dynię jako akcent, jak również.

4. Faux-Leather Coasters

Jeśli jesteś fanem ciemnych neutrali w okolicach jesieni, pokochasz te podstawki! Możesz również zaangażować swoje dzieci do pomocy przy tym projekcie, jeśli są wystarczająco dorosłe, aby samodzielnie posługiwać się nożyczkami. Wszystko czego potrzebujesz do tego projektu to trochę sztucznej skóry, pistolet do klejenia na gorąco lub mocny klej i trochę płyty piankowej.

Potnij piankową deskę na równe kwadraty 4" x 4", a sztuczną skórę na kwadraty 6" x 6". Umieść piankową deskę w środku niewłaściwej strony sztucznej skóry i przyklej ją. Złóż krawędzie sztucznej skóry wokół płyty piankowej, przycinając rogi w razie potrzeby. Przyklej krawędzie sztucznej skóry dookoła piankowej deski, aby była całkowicie owinięta i gotowe! Ciesz się swoimi jesiennymi napojami na nowych, wymyślnych podstawkach.

5. Poszewka na poduszkę z motywem jesiennym

Ten projekt jest świetnym popołudniowym projektem dla siebie, który dzieci pokochają! Uważaj jednak, bo może się zrobić bałagan. Upewnij się, że pokryjesz stoły i wszystko w pobliżu, co może dostać farbę na nim, zanim zaczniesz!

Wszystko czego potrzebujesz do tego DIY to kilka poszewek na poduszki, trochę farby do tkanin, pędzel lub dwa i tektura. Umieść tekturę wewnątrz poszewki, aby upewnić się, że farba do tkanin nie wycieknie na drugą stronę. To jedyna zasada! Teraz Ty i Twoje dzieci możecie zaprojektować na tych poszewkach co tylko chcecie.