Przyozdób sale świątecznymi ofertami! - Co kupić w grudniu

image

Kupować czy nie kupować? Jeśli szukasz świetnej oferty w tym sezonie świątecznym, mamy odpowiedzi. Pomiędzy świętami, dekoracjami i prezentami, grudzień może być jednym z najbardziej stresujących i kosztownych miesięcy w roku, jeśli chodzi o zakupy. Teraz jest czas, aby dowiedzieć się, kiedy i gdzie pójść po te oferty w ostatniej chwili, aby zapewnić, że każdy z Twojej listy ma coś do rozpakowania, w tym siebie.

Zabawki i gry - kup teraz

Najnowsze gadżety i gadżety trafiły na półki sklepowe, a Ty z chęcią skreślasz je z listy. Jak zauważono w zeszłym miesiącu w dziale Co kupić kiedy, najlepszym czasem na zakup zabawek jest połowa grudnia. Jeśli możesz powstrzymać się od pośpiechu 1 grudnia, przekonasz się, że środek miesiąca to czas na uzyskanie idealnej ceny sprzedaży w sezonie świątecznym, zanim kupujący w ostatniej chwili podniosą ją z powrotem.

Dla naszych przyjaciół w Kanadzie, polecamy te niesamowite oferty z Toys "R" Us Kanada, a dla naszych amerykańskich kupujących, Family Dollar's Toy Book ma mnóstwo zabawek do wyboru.

Zestawy prezentów kosmetycznych - kup teraz

Jest sezon na dawanie prezentów, więc nie jest niespodzianką, że zobaczysz wiele ofert na zestawy upominkowe kosmetyków. Zestawy te mają pielęgnację skóry i perfumy w mniejszych rozmiarach, co nie tylko sprawia, że jest to świetny prezent dla Twoich bliskich, ale także niedrogi sposób na wypróbowanie kilku fajnych, nowych produktów. Skorzystaj z tych ofert teraz i zorientuj się, czy chcesz kupić pełnowymiarowy produkt później.

Przejrzyj zestawy upominkowe w Macy's, jeśli jesteś w USA, lub Hudson's Bay, jeśli jesteś w Kanadzie.

Odzież domowa - kup teraz

Każdy uwielbia wygodne piżamy w chłodniejszych miesiącach, a teraz nadszedł czas, aby obdarować swoich bliskich. Od swetrów, kapci, puszystych skarpetek i wielu innych rzeczy - Twoi ulubieni sprzedawcy oferują okazje na najwygodniejszą odzież domową.

Sprawdź te oferty z Target lub z Giant Tiger, jeśli mieszkasz na północy.

Naczynia kuchenne i zastawa stołowa - kup teraz

Wakacje nie byłyby takie same bez pysznego jedzenia, dlatego to idealny czas, aby unowocześnić swoje naczynia kuchenne, szklanki i serwetki. Niezależnie od tego, czy szukasz nowego zestawu garnków i patelni, czy świątecznych naczyń, które uświetnią Twoje świąteczne posiłki, znajdziesz setki ofert do wyboru.

Dla naszych amerykańskich czytelników polecamy Bed Bath & Beyond Holiday Guide. Dla naszych kanadyjskich czytelników, Canadian Tire ma wiele ofert!

Karty podarunkowe - kup teraz

Karty podarunkowe to podstawa podczas wakacji. Dobrą zasadą jest kupowanie ich bezpośrednio w sklepie lub u sprzedawcy, ponieważ przedpłacone karty kredytowe często zawierają ukryte opłaty. Karty podarunkowe pomogą zmniejszyć zmartwienie związane z poszukiwaniem prezentu w ostatniej chwili. Poza tym, każdy lubi darmowe pieniądze!

Telewizory i elektronika - kupuj później

Większość świetnych ofert na elektronikę i telewizory w zeszłym miesiącu miała miejsce podczas wyprzedaży w Czarny Piątek, ale jeśli nie udało Ci się trafić na dobrą ofertę, nie przejmuj się! Wciąż będzie kilka utrzymujących się sprzedaży w grudniu. Jednak zobaczysz, że ceny zaczynają rosnąć, im bliżej świąt. Kanadyjscy kupujący mogą zobaczyć kilka wartych uwagi wyprzedaży Boxing Day 26 grudnia, ale jeśli możesz, wstrzymaj się do nowego roku. Lepsze oferty przyjdą!

Drobna biżuteria - kupuj później

Chociaż diamenty i inna drobna biżuteria może być na liście "traktować siebie", zalecamy, aby traktować siebie do lepszych cen w lutym i marcu. Jubilerzy będą konkurować o te walentynkowe dolary, co oznacza więcej pieniędzy w kieszeni, gdy kupisz sobie trochę bling.

Sprzęt outdoorowy - kup później

Ponieważ przygotowujemy się do zimy, sprzedawcy zaopatrują swoje wirtualne półki w najnowszą odzież wierzchnią i sprzęt. Wstrzymaj się z zakupem nowej kurtki lub zestawu łyżew do późniejszego okresu sezonu, jeśli chcesz uzyskać lepszą ofertę.

Chociaż w tym sezonie świątecznym jest wiele do odpakowania, postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, aby zapewnić sobie i bliskim wesołe i jasne oferty. Udanych zakupów!