Odzyskaj lato dzięki tym wspaniałym ofertom! Co kupić w lipcu

image

Wielu z nas w zeszłym roku musiało przełożyć lub odwołać swoje letnie plany. Ale nie w tym roku! Jaśniejsze dni w końcu nadeszły i nadszedł czas na Take Back the Summer, świętowanie sezonu na naszych własnych warunkach. Niezależnie od tego, jakie masz plany, trzymanie się budżetu jest zawsze koniecznością. Zbadaliśmy najlepsze przecenione rzeczy, których nie powinieneś pominąć w lipcu, aby pomóc Ci zaoszczędzić przez cały rok.

Letnia odzież

Dla wielu z nas ciepłe dni kończą się za kilka miesięcy i chcemy jak najlepiej wykorzystać każdy słoneczny, idealny dzień z nowym letnim strojem. Ponieważ jesteśmy w połowie lata, teraz jest dobry czas, aby traktować siebie jako prawdopodobnie znajdziesz te modne letnie rzeczy w nieco obniżonej cenie w porównaniu do czerwca.

Narzędzia i farby

Ok, wiemy, co myślisz. Remonty domowe są zazwyczaj zadaniem na wiosnę, ale konkretne przedmioty również idą na sprzedaż w lecie. Po Dniu Ojca sklepy z artykułami do domu, takie jak The Home Depot i Lowe's, mocno promują narzędzia i akcesoria. Nikt nie chce malować w letnim upale, więc sklepy będą oferować zniżki, aby skusić kupujących. Nawet jeśli nie planujesz malować teraz, możesz kupić farbę do wykorzystania później, ponieważ nieotwarte puszki trwają przez lata.

Patriotyczne przedmioty

Och powiedz czy widzisz, niesamowite oferty na wszystkie rzeczy czerwone, białe i niebieskie? Czwarty lipca zbliża się szybkimi krokami i możesz spodziewać się wspaniałych ofert, które wprowadzą Cię w nastrój (plus, możesz zaopatrzyć się teraz na przyszłoroczne obchody). Dla naszych kanadyjskich czytelników, Dzień Kanady przypada na 1 lipca, co oznacza, że patriotyczne przedmioty również trafią na wyprzedaż na początku miesiąca.

Ulubione potrawy z grilla

W związku z rozpoczynającymi się 4 lipca i Dniem Kanady, w lokalnych sklepach spożywczych można znaleźć oferty na hamburgery, bułki, hot-dogi, przyprawy, węgiel drzewny i wszystkie niezbędne artykuły do grillowania. Ponieważ te święta to najlepszy czas na spotkania na świeżym powietrzu, zobaczysz również podstawowe produkty, takie jak jednorazowe talerze i sztućce w obniżonych cenach.

Grille BBQ

Czerwiec był najlepszym czasem na zakup akcesoriów do grillowania, ale jeśli szukasz grilla BBQ, teraz jest szansa na zdobycie go z rabatem. Po czwartym lipca, sprzedawcy będą mieli zniżki na grille, aby zrobić drogę dla nowych zapasów. Skorzystaj z tych sprzedaży teraz, jak jest jeszcze mnóstwo czasu w lewo, aby dobrze wykorzystać jeden. Jeśli nowy grill jest w Twojej przyszłości, sprawdź nasz wpis na blogu, BBQ Grill Buying Guide: Compare Charcoal, Pellet, Gas, and Electric, aby dowiedzieć się, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie.

Elektronika na powrót do szkoły

Lato jest w pełnym rozkwicie, ale sezon na powrót do szkoły jest tuż za rogiem. W połowie lipca zaczniesz widzieć oferty na przedmioty związane z powrotem do szkoły. Elektronika, taka jak laptopy, monitory, słuchawki i akcesoria, będzie na szczycie listy, więc szukaj ofert od połowy lipca do początku sierpnia. Im dłużej będziesz czekać, tym mniej opcji będziesz mieć, gdy więcej osób zacznie robić zakupy na czas powrotu do szkoły w przyszłym miesiącu.

Gotowy, aby cieszyć się wszystkim, co ten miesiąc ma do zaoferowania?