Dołącz do #Underwareness z majtkami Depend Silhouette Active Fit!

image
Uczestniczyłem w aktywacji influencerów w imieniu Influence Central dla Depend. Otrzymałam próbki produktów, które ułatwiły mi napisanie recenzji oraz przedmiot promocyjny w podziękowaniu za udział.

Jako kobiety, często nie lubimy rozmawiać na pewne tematy związane z naszym zdrowiem. Przyznaję, że jest wiele tematów, o których nie czuję się komfortowo otwarcie rozmawiając. Uczę się jednak, że otwarcie się przed przyjaciółmi na niektóre z moich problemów pomaga mi zobaczyć, że nie jestem sama. Najnowszym tematem jest nieszczelność pęcherza! Obecnie mam 35 lat i od kilku miesięcy zauważyłam, że czasami przeciekam! Przyznaję, że kilka pierwszych razy byłam zażenowana. Nie chciałam, żeby ktokolwiek o tym wiedział, nie mówiąc już o rozmowie na ten temat! Zaczęłam więc robić to, co robię najlepiej, czyli szukać informacji! Znalazłam wiele kobiet w moim wieku doświadczających tego samego problemu! Prawda jest taka, że istnieje wiele powszechnych przyczyn nieszczelności pęcherza u kobiet, w tym ciąża, poród, a nawet cukrzyca. Ale czy wiesz, że nieszczelność pęcherza jest w rzeczywistości bardziej powszechna niż myślisz? W rzeczywistości 1 na 4 Amerykanki w wieku 20-85 lat doświadcza nieszczelności pęcherza.

Przyznaję, że naprawdę myślałem, że tylko starsi ludzie mają ten problem, więc było to duże otwarcie oczu. Moja mama boryka się z tym problemem od kilku lat. Stało się tak źle, że teraz musi nosić codzienne zabezpieczenia. Było to dla niej bardzo trudne emocjonalnie. Nienawidziła nieporęcznych pieluch i bielizny dla dorosłych, które obecnie kupowała. Uważała, że jest zbyt młoda, by je nosić, a wkładki nie chroniły jej tak, jak tego potrzebowała. Kiedy więc zobaczyłem damskie majtki Depend Silhouette Briefs, kupiłem jej pudełko, a ona je pokochała. Od tamtej pory nie używała żadnej innej marki. Wyglądają i w dotyku przypominają prawdziwą bieliznę, a pod ubraniem układają się tak, że nikt nie zauważy, że ma je na sobie. Jednak osobiście nie sądzę, by mój problem z pęcherzem był wystarczający, by ich używać.

Kiedy więc usłyszałam o zupełnie nowych Depend Silhouette Active Fit Briefs, poczułem, że mogą być tym, czego szukam. Te nowe majtki o umiarkowanej chłonności charakteryzują się cienką konstrukcją dla pełnego komfortu i zaufanej ochrony Depend. Mają niższy stan i są dostępne w kolorze czarnym lub beżowym, dzięki czemu wyglądają bardziej stylowo.

Kiedy dotarła do mnie paczka, byłam pod wrażeniem tego, jak cienkie i stylowe są te majtki! Fakt, że zapewniają dyskretną ochronę pęcherza bez poświęcania komfortu i stylu był dużym plusem!

Są one idealne dla aktywnego, zajętego stylu życia wielu kobiet, takich jak ja. Przyznaję, że nie muszę ich często nosić, ale kiedy wiem, że będę poza domem przez cały dzień, na pewno je założę! Podarowałam również kilka par mojej mamie, a ona je pokochała! Już poszła i kupiła własną paczkę. Woli je nosić, gdy wychodzi na krótkie zakupy lub wizyty u lekarza.

Tak więc, drogie panie, wiedzcie, że jeśli borykacie się z problemem nieszczelnego pęcherza w każdym wieku, NIE JESTEŚCIE SAME!

Dołącz do ruchu:

Marka Depend wkracza w dwuletnią kampanię Underwareness, która jest ruchem społecznym i akcją charytatywną mającą na celu przełamanie stygmatyzacji związanej z nieszczelnością pęcherza.

Depend zachęca wszystkich do okazania wsparcia kobietom z nieszczelnym pęcherzem. Za każde zdjęcie lub film udostępniony w mediach społecznościowych z hashtagiem #Underwareness, marka Depend przekaże 1 dolara, do 3 milionów dolarów, do 2016 roku, aby pomóc w finansowaniu organizacji charytatywnych, które rozwijają badania i edukację w zakresie nieszczelności pęcherza.

Wypróbuj je już dziś:

Dołącz do ruchu i poproś o darmową próbkę Depend Silhouette Active Fit na www.underwareness.com *dowyczerpania zapasów*.

Kupony oszczędnościowe:

Oszczędzaj dzięki kuponom Depend i ofertom specjalnym klikając tutaj.

Pozostań w kontakcie:

Aby uzyskać najnowsze wiadomości i aktualizacje, śledź Depends w tych sieciach społecznościowych. Facebook | Twitter| YouTube | Instagram