Aktualizacja dotycząca produktów TYLENOL dla niemowląt i dzieci

image

Z biegiem lat stałam się jedną z wielu matek w całym kraju, które nabrały zaufania do marki TYLENOL®. To była zawsze wybrana marka, kiedy kupowałam leki przeciwbólowe dla moich dzieci; czy to było zwykłe przeziębienie, ból głowy, czy gorączka. Jednak seria wycofań, które firma Johnson & Johnson musiała przeprowadzić w ciągu ostatnich dwóch lat w związku z produktami TYLENOL, zaczęła podważać to zaufanie. Wydawało się, że kontrola jakości i bezpieczeństwo uległy pogorszeniu w przypadku marki, której wiele matek zaufało jako złotemu standardowi bezpieczeństwa i jakości w branży.

Firma Johnson & Johnson po raz kolejny zdobyła moje zaufanie. Chociaż niektórzy twierdzą, że początkowo reagowali powoli, firma wprowadziła kilka godnych podziwu i zauważalnych ulepszeń do swoich produktów Tylenol dla niemowląt i dzieci. Uważam, że te ulepszenia są doskonałe i w znacznym stopniu przyczyniają się do zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich niemowląt i dzieci, które spożywają te produkty. W liście od Eda Kuffnera, MD, wiceprezesa ds. medycznych w Mcniel (oddział, który produkuje produkty TYLENOL®) nakreśla on nowe ulepszenia produktów i wyjaśnia ich podwójny wysiłek w celu promowania bezpieczeństwa i wygody. Oto szczegóły, które wyjaśnia w swoim liście na temat ulepszeń produktów, które będą wprowadzane już w nadchodzącym sezonie zimowym.

TYLENOL® dla niemowląt będzie dostępny z nową i ulepszoną butelką o nazwie SIMPLEMEASURE.

Butelka będzie miała ochronny otwór i nowy push-in-syringe, który pomoże na trzy ważne sposoby. Po pierwsze, zmniejszy ryzyko, że dzieci będą mogły dostać się do leku wewnątrz butelki. Po drugie, pozwoli na lepszą kontrolę podczas podawania leku i ograniczy jego rozlewanie. Zapewni również większą dokładność dotyczącą dawkowania i ułatwi podanie odpowiedniej dawki. Butelka dla TYLENOLU® dla dzieci również zostanie ulepszona. Będzie ona zawierała także ochronny otwór, który ma utrudnić dzieciom dostanie się do leku w butelce. Mcniel zachęca również innych producentów podobnych produktów do przyjęcia tych nowych innowacji w zakresie bezpieczeństwa i wygody, aby poprawić ogólną jakość w branży.

Przeszli oni również do standaryzacji stężenia acetaminofenu dla jednoskładnikowych produktów Tylenol zarówno dla niemowląt, jak i dzieci. Oznacza to, że będzie takie samo stężenie substancji czynnej, acetaminofenu zarówno w Tylenolu dla dzieci, jak i dla niemowląt. Standaryzacja dozowania w poprzek produktów i grup wiekowych jest kolejnym krokiem do poprawy wygody i dokładności. Jednak ich produkty nadal będą zawierać specjalnie zaprojektowane dozowniki mające zastosowanie do wieku dziecka zarówno w Tylenolu dla dzieci, jak i dla niemowląt. Przez pewien okres czasu zarówno nowe, jak i obecnie dostępne stężenia produktów z acetaminofenem dla niemowląt będą dostępne w sklepach, więc rodzice powinni zwrócić na to uwagę. Bardzo doceniam wysiłek i ulepszenia, które firma Johnson & Johnson wprowadziła, aby zwiększyć bezpieczeństwo i wygodę stosowania swoich produktów Tylenol. To właśnie te wysiłki sprawiły, że pokochałem tę markę na pierwszym miejscu i jestem pewien, że pozostanę lojalnym klientem w przyszłości. Na zakończenie wymienię kilka pomocnych wskazówek, które dr Kuffner ujawnił w swoim liście, dotyczących podawania leków niemowlętom i dzieciom.

Po prostu pamiętaj, aby NURSE

Nigdy niepodawaj dzieciom leków dla dorosłych.

Używajmiarki (strzykawki, kroplomierza, dozownika), która jest dołączona do leku za każdym razem, gdy go używasz. Nie używaj łyżek kuchennych (łyżeczek lub łyżek stołowych).

Czytaji przestrzegaj instrukcji na etykiecie. Nigdy nie podawaj więcej niż zalecana dawka i nie podawaj leku częściej niż jest to zalecane.

Wszystkie leki należyprzechowywaćw miejscu niedostępnym dla dzieci. Natychmiast po użyciu zawsze przywróć nakrętkę zabezpieczającą przed dziećmi i umieść lek z powrotem w wysokim i niewidocznym miejscu.

Każdedziecko rośnie. Należy znać wagę i/lub wiek niemowlęcia lub dziecka, aby pomóc w ustaleniu odpowiedniej dawki.

Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie aktualizacje produktów Tylenol tutaj:

*Napisałem tę recenzję podczas udziału w wycieczce po blogu przez Mom Central Consulting w imieniu Tylenol i otrzymałem przedmiot promocyjny, aby podziękować mi za poświęcenie czasu na udział.*