Starania o dziecko: 7 wskazówek dla mężczyzn

image

Nie jest tajemnicą, że aktywnie staramy się zajść w ciążę, aby powiększyć naszą rodzinę, zanim będzie za późno. Niestety, wciąż nie mam żadnych dobrych wieści do przekazania! Moje emocje są bardzo rozchwiane. Czuję, że jeśli tak ma być, to tak się stanie. Jednak pewnej nocy przyszło mi do głowy, dlaczego tylko ja się przygotowuję i upewniam się, że jestem zdrowa! Spójrzmy prawdzie w oczy, nie mogę robić tego sama! Jako kobiety zawsze wywieramy na siebie tak dużą presję i obwiniamy się, gdy próbujemy zajść w ciążę!

Nadszedł czas, aby mężczyźni w naszym życiu przyspieszyli i zrozumieli, że jesteśmy w tym razem! Prawda jest taka, że mężczyźni również mają problemy z płodnością, tak jak my! Czy wiesz, że jedna trzecia przypadków niepłodności może być przypisana męskim problemom?

Tak więc, w tym miesiącu zdecydowałam, że zamiast pisać więcej wskazówek na temat tego, co kobiety powinny robić podczas starań o dziecko, muszę zająć się mężczyznami!

Zrzuć zbędne kilogramy! Badania pokazują, że nadwaga ma wpływ na jakość spermy, a mężczyźni z nadwagą są bardziej narażeni na niższą liczbę plemników w porównaniu do mężczyzn o normalnej wadze.

Ćwiczenia: trening zwiększa poziom testosteronu, który faktycznie pomaga w produkcji plemników. Należy jednak pamiętać, że nadmierne ćwiczenia mogą w rzeczywistości wyczerpać witaminy i hormony, które są niezbędne do produkcji zdrowych plemników, więc należy zachować umiar w treningach.

Unikaj palenia: Palenie zwiększa stres w organizmie, co może uszkodzić plemniki i zmniejszyć ich liczbę.

Wysypiaj się i mniej stresuj: Brak wystarczającej ilości snu wraz ze stresem może również wpływać na plemniki! Staraj się spać 8 godzin na dobę i unikaj dodatkowego stresu.

Zacznij przyjmowaćwitaminy. Ostatnie badania wykazały, że mężczyźni mogą poprawić niską liczbę plemników, przyjmując kombinację cynku i kwasu foliowego.

WypróbujAstroglide TTC™ (Trying to Conceive), przyjazny dla plemników lubrykant osobisty zaprojektowany w celu wspomagania płodności. Oparta na wodzie, naturalna formuła zapewnia zarówno komfort, jak i pewność dla par, które chcą zajść w ciążę.

Dowiedz się więcej o Astroglide:

Koniecznie odwiedź stronę internetową Ast roglide, aby sprawdzić, czy jest ona odpowiednia dla Ciebie, a gdy już tam będziesz, koniecznie sprawdź ich wspaniałą sekcję wsparcia płodności, w której znajdziesz pomocne artykuły i porady ekspertów.

Gdzie kupić: Kliknij tutaj

Pozostań w kontakcie: Śledź Astroglide na Facebooku i Pintereście już dziś !

Czy nadszedł czas na wizytę u urologa? Jeśli Ty i Twój partner staracie się o dziecko od 6 miesięcy lub dłużej bez żadnych rezultatów, nadszedł czas, aby naprawdę rozważyć wizytę u urologa. Podczas oceny niepłodności męskiej partner będzie musiał dostarczyć próbkę nasienia do analizy.

Astroglide TTC™ sponsorował ten wpis na blogu. Opinie i tekst są mojego autorstwa

""