Nasza aktualizacja dotycząca wyzwania #PURELL30 #ShakeOnIt

image

Ten post był sponsorowany przez GOJO Industries, producentów zaawansowanych środków do dezynfekcji rąk PURELL®. Opinie są całkowicie moje i oparte na moim doświadczeniu.

Niedawno podzieliłem się z wami informacją, że nasza rodzina podejmuje 30-dniowe wyzwanie PURELL. Cieszę się, że mogę podzielić się informacją, że wyzwanie przebiega znacznie lepiej niż myślałam! Moje dzieci naprawdę zaimponowały mi w ciągu ostatnich kilku tygodni. Jak wspomniałam w moim ostatnim poście, rzuciłam mojej rodzinie wyzwanie używania produktów PURELL co najmniej trzy razy dziennie. Aby ułatwić dzieciom ten proces, przymocowałam butelkę o pojemności 1 uncji z uchwytem do każdego z ich plecaków, aby mieć do niej łatwy dostęp. Dzieci je uwielbiają i zaczęły nawet zachęcać swoich kolegów do korzystania z nich! Zauważyłem również, że podczas tego wyzwania częściej używam środka do dezynfekcji rąk! Zwykle używam go w podróży, ale teraz częściej sięgam po niego w domu. Mam butelki porozstawiane po całym domu, aby mieć do nich łatwy dostęp.

W zeszłym tygodniu grupa kolegów i koleżanek z klasy mojej córki zdawała się przenosić 24-48-godzinną infekcję, która doprowadziła do tego, że wiele dzieci opuściło kilka dni w szkole. Muszę przyznać, że martwiłem się, że Jada będzie następna, ponieważ zwykle choruje co roku w tym czasie! Z przyjemnością informuję, że nie wykazała żadnych oznak choroby. Jednak nadal upewniam się, że każdego ranka przypominam jej o używaniu Purell przez cały dzień. Uwielbiam fakt, że produkty PURELL pomagają ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków chorobotwórczych. Po tym, jak dowiedziałem się, że niektórzy z jej kolegów i koleżanek z klasy zachorowali, wysłałem dwie duże butelki płynu do dezynfekcji rąk PURELL i dwa kanistry chusteczek dla nauczycielki do wykorzystania w klasie. Wysłałem również e-mail zachęcający ją do zaangażowania całej klasy! To prawda, jest to wyzwanie również dla klas! Tak więc, jeśli jesteś nauczycielem, koniecznie sprawdź PURELL 30-dniowy zestaw wyzwań dla klas!!! Zawiera on nawet podpowiedzi do pisania i matematyki, które pomogą uczniom zrozumieć znaczenie higieny rąk.

Uważam, że jako rodzice powinniśmy starać się robić wszystko, co w naszej mocy, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazków. Tak więc, jestem zwolenniczką dzielenia się i zachęcania wszystkich do robienia tego samego!

Zaangażuj się!

Dołączenie do wyzwania dla Ciebie i Twojej rodziny to nic trudnego! Wystarczy udać się na stronę www.purell.com/purell-30-day-challenge, aby rozpocząć już dziś!

Pozostań w kontakcie:

Aby uzyskać najnowsze wiadomości, aktualizacje i wskazówki, odwiedź stronę Strona internetowa PURELL i śledź ich na Facebook & Twitter.