Promocje na Znicze na Święto Zmarłych 2022 można znaleźć już w wielu znanych sklepach!

image

Do 1 listopada pozostał jeszcze miesiąc, ale oferty promocyjne ze zniczami już pojawiają się w supermarketach i dyskontach. Sprawdziliśmy najnowsze gazetki i znaleźliśmy kilka świetnych rabatów, dzięki czemu możecie zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Zacznijcie przygotowania do Święta Zmarłych od sprawdzenia, które sklepy oferują najlepsze oferty.

Święto Zmarłych przypada na 1 listopada. Wiele znanych sklepów oferuje promocje na znicze

Co roku supermarkety i dyskonty dodają znicze w ofertach promocyjnych na miesiąc przed Świętem Zmarłych. Czy warto z nich skorzystać? Istnieje wiele programów rabatowych, dzięki którym można zaoszczędzić pieniądze. Należy wiedzieć, że ceny zniczy będą rosły w miarę zbliżania się do 1 listopada. Najlepiej nie przepłacać za znicze i już teraz zaopatrzyć się w artykuły oświetleniowe dla bliskich, którzy odeszli. Gdzie można zrobić zakupy? Na to pytanie odpowiedzą poniższe akapity.

gdzie kupić znicze

Promocje na znicze w Biedronce

Biedronka oferuje znicze i kompozycje kwiatowe na aż 12 stronach swojej oferty promocyjnej. Dostępnych jest wiele opcji, więc każdy może znaleźć coś, co pozwoli mu uhonorować swoich bliskich 1 listopada. Można znaleźć świece w różnych rozmiarach i wzorach, dzięki czemu łatwiej dopasować je do koloru wiązanki chryzantem.

Jakie znicze są w przystępnej cenie?

Zostały nam przedstawione trzy opcje: świeca z wkładem parafinowym w kształcie kapliczki (29,99 zł), świeca z wzorem 3D (19,99 zł) oraz świeca z wkładem parafinowym w kształcie chatki (12,99 zł). W gazetce Biedronki znaleźliśmy również znicze z lampkami LED oraz wkłady do zniczy. Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące produktów, a także inne informacje.

tanie znicze

Święto Zmarłych - gdzie szukać najtańszych zniczy?

Okazyjne ceny zniczy można znaleźć np. na BLIX.PL. Portal agreguje wszystkie najnowsze gazetki promocyjne znanych supermarketów i dyskontów. Wiele z nich przygotowało już rabaty na 1 listopada. Warto też zajrzeć do naszej zakładki Dzień Zmarłych. Znajdziecie tam świetne oferty na znicze i wkłady do zniczy. Możesz dowiedzieć się, które sklepy oferują najlepsze rabaty i nie musisz przepłacać.