Oszczędzaj przy renowacji swojego domu i nie tylko! Co warto kupić?

image

W kwietniu jest tyle do zrobienia, że możesz spodziewać się wielu oszczędności, których nie będziesz chciał przegapić. Detaliści z branży domowej i ogrodowej rozpoczynają wiosenne wyprzedaże w ramach Black Friday, co oznacza, że teraz masz szansę odnowić swój dom za mniej. 

Resztki Wielkanocy

Wielkanoc wypada w tym roku w niedzielę, 4 kwietnia, co oznacza, że sklepy bardzo szybko oznaczą produkty wielkanocne. A co najlepsze? Możesz cieszyć się swoimi wielkanocnymi ulubieńcami, takimi jak mini jajka, peeps i czekoladki, nawet po świętach za połowę ceny. Będzie to również świetna okazja do zakupów przecenionych pluszaków, koszyczków i innych dekoracji, które można wykorzystać na Dzień Matki lub inne święta.

Artykuły dla zwierząt

Uczcij swoje futrzane dzieci wspaniałymi ofertami z okazji Narodowego Dnia Zwierząt Domowych 11 kwietnia. Sprawdź cotygodniowe ogłoszenia lokalnych sklepów zoologicznych w aplikacji, aby znaleźć oferty na przysmaki, zabawki i akcesoria, które sprawią, że bycie rodzicem zwierzęcia będzie o wiele łatwiejsze. Jeśli jesteś nowym właścicielem zwierzęcia, sprawdź ten wpis na blogu z rekomendacjami dotyczącymi najlepszych produktów od doświadczonych rodziców zwierząt.

Domowe usprawnienia

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o wiosennym Black Friday, to czeka Cię nie lada gratka! Kwiecień i maj to najlepsze miesiące na ukończenie projektu poprawy domu, zwłaszcza jeśli masz ograniczony budżet. Zobaczysz oferty na wszystko od farby, narzędzi, mebli, podłóg i więcej. Aby dowiedzieć się więcej na temat Spring Black Friday, sprawdź nasz artykuł Spring Black Friday: Impreza zakupowa, o której nigdy nie słyszałeś.

Duże urządzenia

Jeśli odkładałeś wymianę sprzętu AGD, teraz jest czas, aby zainwestować w nowszy model za mniejszą cenę. W ramach wiosennych wyprzedaży Black Friday, sprzedawcy będą oferować zniżki na duże urządzenia domowe, takie jak zmywarki, pralki, suszarki i lodówki.

Odkurzacze

W marcu rozpoczął się wiosenny szał sprzątania, ale jeśli jeszcze nie zabrałeś się za to, to jesteś w samą porę. Zobaczysz oferty na Dyson, Hoover, Shark i więcej najlepszych marek odkurzaczy, które pomogą Ci przenieść wiosenne porządki na wyższy poziom.

Materiały ogrodnicze

Z cieplejszymi, jaśniejszymi dniami w końcu tutaj, fanatycy ogrodnictwa kiełkują z radości. Jeśli to brzmi jak Ty, przejdź do sekcji dom i ogród, aby znaleźć oferty i inspiracje na wszystkie Twoje potrzeby ogrodnicze, od ziemi doniczkowej, po sadzarki i narzędzia ogrodnicze.

Teraz, gdy już wiesz, na jakie okazje warto zwrócić uwagę w kwietniu, chcemy usłyszeć od Ciebie! Jakie przedmioty najprawdopodobniej kupisz w tym miesiącu? Zostaw komentarz poniżej.