15 gadżetów, które ułatwią Ci życie domowe

image

Życie może dostać zajęty i wyzwanie czasami, ale z małą pomocą technologii, to nie musi być. Istnieją tony gadżetów na rynku, których możesz użyć, aby poprawić swoją codzienną rutynę, bez rozbijania banku. Zebraliśmy naszą listę faves do wykorzystania dla każdego pokoju w domu . Niektóre z nich pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze i czas, a inne są tak sprytne, że będziesz żałować, że nie wpadłeś na nie pierwszy.

Pokój dzienny/rodzinny

 • Nest Learning Thermostat - Oszczędzaj na rachunku za prąd, inwestując w inteligentny termostat domowy. Inteligentny termostat domowy Nest zaprogramuje się sam, ucząc się Twojego harmonogramu i temperatury, którą lubisz utrzymywać w różnych porach dnia.
 • Roomba - Czy codziennie musisz zamiatać podłogę, zbierając włosy, kurz i okruchy? Mamy najlepsze rozwiązanie bez użycia rąk. Choć Roomba jest bez wątpienia droższym urządzeniem, to jest to najlepszy sposób na łatwe sprzątanie domu. Umożliwiając podłączenie i sprzątanie z dowolnego miejsca, ten inteligentny odkurzacz mapuje i dostosowuje się do zakamarków Twojego domu, opróżnia swoje własne śmieci i pozwala na sterowanie nim za pomocą smartfona. Istnieją różne wersje produktu dostępne z różnych funkcji, więc można kupić ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.
 • Smart Wired Doorbell - Ok, więc to nie jest dokładnie do salonu, ale ten inteligentny dzwonek zawsze pozwala wiedzieć, kto dzwoni do drzwi, bez konieczności opuszczania komfortu swojej kanapie, lub gdziekolwiek indziej w domu dla tej sprawy. Dzięki wbudowanej kamerze, która jest podłączona do aplikacji, możesz zdecydować, kiedy i kogo otworzyć drzwi też! Nowsze wersje są nawet wyposażone we wbudowany mikrofon, który pozwala mówić do swoich gości też.

Biuro domowe

 • Mug Warmer - Już nigdy więcej nie musisz się martwić o łyk zimnej kawy lub herbaty, o której zapomniałeś. Nie z tym poręcznym urządzeniem, które sprawi, że Twój ulubiony gorący napój będzie miał idealną temperaturę przez cały dzień.
 • Wi-fi Range Extender - Z pracy z domu, nauki online, strumieniowe i więcej, coraz bumped z Internetu jest zobowiązany do zdarzyć. Dzięki przedłużaczowi zasięgu wi-fi można zwiększyć sygnał wi-fi i uzyskać najszybszą moc strumieniową. Przydatne jest również skonfigurowanie oddzielnych sieci Wi-Fi dla gości.
 • Podkładka chłodząca pod laptopa - Nadmierne ciepło szkodzi wydajności każdego urządzenia elektronicznego. Aby mieć pewność, że Twój laptop pozostanie chłodny, zainwestuj w podkładkę chłodzącą. Podkładka zapewni Twojemu urządzeniu idealną temperaturę dla maksymalnej wydajności pracy.

Kuchnia

 • Zgrzewarka do torebek - Masz dość sięgania po ulubioną przekąskę tylko po to, by dowiedzieć się, że jest nieświeża? Potrzebujesz zgrzewarki do torebek, dzięki której Twoje przekąski będą zawsze świeże.
 • Smart Plug - Ten mały gadżet podłącza się do każdego gniazdka w kuchni i pozwala kontrolować podłączone urządzenia i sprzęt za pośrednictwem smartfona. Już nigdy nie będziesz musiał się zastanawiać, czy wyłączyłeś ekspres do kawy po wyjściu z domu.
 • Elektryczny otwieracz do słoików - Ponieważ wszyscy zasługujemy na życie w świecie, w którym nie musimy prosić kogoś innego o otwarcie naszej salsy, sosów czy dżemów, zróbmy to sami za pomocą prostego przycisku.

Sypialnia i łazienka

 • Budzik Philips Sunrise Simulation - poranne budzenie się przy dźwiękach budzika nie jest idealnym rozwiązaniem, a ustawienie alarmu w telefonie sprawia, że zbyt łatwo jest nacisnąć przycisk drzemki. Aby ułatwić sobie poranki i sprawić, że faktycznie wstaniesz z łóżka, wypróbuj ten budzik firmy Philips z 20 różnymi ustawieniami jasności i pięcioma różnymi ustawieniami naturalnego dźwięku, które delikatnie Cię obudzą.
 • Głośnik pod prysznicem - Osoby, które uwielbiają śpiewać, mogą urozmaicić swój prysznic dzięki tej głowicy, która pełni funkcję bezprzewodowego głośnika. Możesz z łatwością włączyć lub wyciszyć się przy doskonałej ścieżce dźwiękowej lub ulubionym podcaście, zamieniając każdą kąpiel pod prysznicem we wciągające doświadczenie sensoryczne.
 • Lampy aktywowane ruchem - Ile razy zdarzyło ci się obudzić w nocy i potykać, próbując znaleźć światło w łazience, boleśnie rozbijając się o meble? Te światła LED z czujnikiem ruchu (miejmy nadzieję) zapobiegną temu. Możesz umieścić je w dowolnym miejscu, od szafy po ścianę w łazience, a będą one oświetlać drogę, aby dostać się tam, gdzie musisz iść, bez nadwyrężania oczu.

Na zewnątrz

 • Lampy zasilane energią słoneczną - lampy solarne to energooszczędny sposób na rozjaśnienie podwórka bez ponoszenia zbyt dużych wydatków.
 • Narzędzie wielofunkcyjne - Narzędzie wielofunkcyjne ze stali nierdzewnej to coś, co możesz zmieścić w portfelu i wyciągnąć jak superszpieg w każdej sytuacji, gdy jesteś w ruchu. Nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się otwieracz do butelek, klucz, linijka czy śrubokręt.
 • Inteligentna butelka na wodę - Utrzymanie odpowiedniego poziomu nawodnienia jest zawsze ważne, zwłaszcza gdy jesteś na zewnątrz. Te wielofunkcyjne butelki na wodę śledzą spożycie wody i podświetlają się, aby przypomnieć o piciu, wszystko kontrolowane przez aplikację w telefonie zasilaną przez bluetooth.

Oczywiście, nie ma magicznego produktu, który może rozwiązać wszystko, ale te przedmioty, duże i małe, będą miały ogromny wpływ na uczynienie życia prozaiczne zadania, że znacznie łatwiejsze do obsługi.