Oszczędzaj na małych urządzeniach, dekoracjach zewnętrznych i nie tylko! Co kupić w maju

image

Wiosna to najlepszy sezon na zakupy wszystkiego, co związane z ogrodem i remontem domu. Nie tylko to, ale dzięki dwóm świętom przypadającym w maju (Dzień Matki i Dzień Pamięci) możesz spodziewać się wielu wyprzedaży, które ugaszą Twoje pragnienie zakupów i oszczędności.

Prezenty na Dzień Matki

Dzień Matki przypada w niedzielę 9 maja, więc przygotuj się na rozpieszczanie mamy (i siebie) wspaniałymi ofertami na kwiaty, akcesoria, odzież, produkty do pielęgnacji ciała i wiele innych. Pamiętaj, aby sprawdzić reklamę JCPenney na Dzień Matki, aby znaleźć oferty na biżuterię i nie tylko. Dla naszych przyjaciół w Kanadzie, Sephora Canada's Mother's Day Gift Guide zawiera designerskie zapachy i zestawy do pielęgnacji skóry, których nie możesz przegapić.

Małe urządzenia

Kwiecień był miesiącem na modernizację dużych urządzeń, ale na szczęście na tym nie skończyły się domowe wyprzedaże. Teraz jest czas, aby kupić ten ekspres do kawy, który został pragnąc cały sezon. Inne małe urządzenia, takie jak tostery, blendery i szybkowary będą na sprzedaż też, więc przygotuj się na duże oszczędności.

Meble tarasowe i dekoracje

Jeśli szukasz uaktualnić swój taras lub przestrzeń na zewnątrz, masz szczęście. Detaliści tacy jak Home Depot i Big Lots mają wiosenne katalogi przedstawiające ich meble zewnętrzne i wystrój, takie jak oświetlenie, poduszki akcentujące i dywaniki zewnętrzne. Dla naszych przyjaciół w Kanadzie, przewodnik Real Canadian Superstore's Outdoor Living zawiera poduszki do siedzenia, leżaki, altanki i inne elementy, które pomogą Ci stworzyć oazę na świeżym powietrzu.

Rośliny, nasiona i sadzonki

Rośliny to przyjazny dla budżetu sposób na przekształcenie przestrzeni, a ponieważ lokalne szkółki otwierają się na sezon, teraz jest dobry czas, aby popracować nad swoim zielonym kciukiem. Sprawdź sekcję Home & Garden, aby zobaczyć, co jest dostępne w Twojej okolicy. Jeśli jesteś początkującym rodzicem roślin, sprawdź ten wpis napisany przez entuzjastę roślin domowych z Instagrama, @mariagrows, dotyczący pięciu najlepszych roślin przyjaznych dla początkujących.

Klimatyzatory

Cieplejsze miesiące jeszcze nie uderzyły, więc wyprzedź krawężnik kupując klimatyzator już teraz. Dzięki temu będziesz miał szansę kupić go zanim popyt wzrośnie i ceny wzrosną. Tip: Jeśli potrzebujesz klimatyzacji tylko na sezon, możesz zaoszczędzić kilka dodatkowych dolarów kupując używaną. Targowiska internetowe, takie jak Facebook Marketplace, eBay i OfferUp to świetne miejsca do szukania.

Materace

Gotowy na modernizację swojego materaca? Możesz spodziewać się wyprzedaży materacy w ciągu całego miesiąca, ale szczególnie podczas weekendu Dnia Pamięci od 28 do 31 maja. Wyszukaj materace, aby sprawdzić, jakie oferty są dostępne w lokalnych sklepach.

Teraz, gdy już wiesz, na jakie oferty warto zwrócić uwagę w maju, chcemy usłyszeć od Ciebie! Czy planujesz zakup któregoś z tych przedmiotów? Zostaw komentarz poniżej.