Prezenty walentynkowe! Co kupić w lutym

image

Luty szybko nadszedł, a z dwoma głównymi świętami odbywającymi się w tym miesiącu, jest kilka spektakularnych ofert, które warto mieć na oku. Od oczekiwanych prezentów walentynkowych do nie tak oczywistych znalezisk z okazji Dnia Prezydenta, przygotowaliśmy przewodnik, który pomoże Ci zdecydować, co kupić w tym miesiącu, aby zmaksymalizować swoje oszczędności.

Drobna biżuteria

Ze względu na ostrą konkurencję wśród jubilerów prowadzących do Walentynek, możesz spodziewać się wyprzedaży na wszystkie rodzaje drobnej biżuterii aż do 14 lutego. Jeśli więc myślisz o tym, by sprawić komuś prezent, który wykracza poza czekoladę i róże, to jest czas, by to zrobić. Możesz również zgodzić się ze swoim partnerem, aby świętować dzień miłości kilka dni później, co pozwoli Ci skorzystać z niektórych wspaniałych ofert.

Prezenty walentynkowe

W przypadku bardziej tradycyjnych prezentów walentynkowych, wczesny ptak nie zawsze dostaje robaka. Jeśli chcesz uzyskać dobrą ofertę na prezenty, takie jak czekoladki, wypchane zwierzęta i wszystkie rzeczy czerwone i różowe, należy poczekać jeden do dwóch dni przed Walentynkami, co jest często, gdy sklepy zaczną sprzedawać te przedmioty z rabatem. Jedynym wyjątkiem są świeże kwiaty, które mają tendencję do zwiększania ceny, gdy zbliżamy się do 14.

Designerskie okulary przeciwsłoneczne

W sklepach można spotkać się z przecenami akcesoriów na gorącą pogodę, zwłaszcza designerskich okularów przeciwsłonecznych. Więc podczas gdy Ty marzysz o ciepłych wakacjach i słonecznym miejscu, skorzystaj z tych pozasezonowych zniżek i zacznij budować swoją wiosenną i letnią garderobę z parą świeżych okularów.

Kurtki, swetry i kaptury

Wyprzedaże odzieży zimowej, które rozpoczęły się w styczniu, przechodzą na luty, dzięki czemu łatwo znaleźć zniżki sięgające 70% na kurtki, swetry i bluzy z kapturem. Teraz jest czas, aby ominąć wyższe ceny sezonowe i zdobyć wielkie oszczędności na zimowych podstawach, które z pewnością będą potrzebne ponownie w przyszłym roku.

Małe urządzenia

Presidents Day przypada na 15 lutego, co oznacza, że możesz spodziewać się ogromnych rabatów począwszy od weekendu i kontynuując przez całe wakacje. Najbardziej zauważalne zniżki są te na małych urządzeń, gdzie można zaoszczędzić na rzeczy, takie jak odkurzacze, blendery, ekspresy do kawy i kuchenki wolnowarowe. Zwróć uwagę na te oferty, aby zaoszczędzić na drobnych modernizacjach domu. Odwiedź sekcję dom i ogród, aby zobaczyć lokalne oszczędności.

Aparaty fotograficzne

Jeśli jesteś entuzjastą fotografii, luty to świetny czas na zakup aparatu cyfrowego na wyprzedaży. Nowe modele aparatów są ogłaszane w styczniu, co oznacza, że starsze modele trafiają do sprzedaży tak szybko, jak nowe trafiają na sklepowe półki. Kategoria elektroniki będzie miała kilka wspaniałych znalezisk.

Teraz, gdy już wiesz, co będzie w sprzedaży w lutym, możesz użyć aplikacji, aby znaleźć oferty na te przedmioty w sklepach w pobliżu. Zostańcie z nami w następnym miesiącu, w którym podzielimy się z Wami wspaniałymi wskazówkami, które pomogą Wam zaoszczędzić przez cały rok.