Śniadanie na wynos z herbatnikami belVita w Walmart!

image

Czy możesz uwierzyć, że mamy już 2017 rok? Nie wiem jak Tobie, ale mi ciężko było ogarnąć fakt, że już zaczynamy nowy rok! Tak wiele dzieje się w tym roku w naszej rodzinie i przyznaję, że nie byłam na to przygotowana! Ok, kogo ja oszukuję, chyba nigdy nie będę gotowa! Mój syn kończy w poniedziałek 18 lat, w maju kończy szkołę średnią, a jesienią wyrusza do sił powietrznych! A jakby tego było mało, moja córka rozpocznie jesienią klasę maturalną! Gdzie podział się czas? Ze wszystkimi tymi zmieniającymi życie wydarzeniami w tym roku nasza rodzina postanowiła rozpocząć 2017 rok zdrowo! Wiem, wiem, wszyscy zawsze mówią to na początku roku, ale tym razem jesteśmy poważni. Dodatkowo, mój syn wyjeżdża do Sił Powietrznych tej jesieni i naprawdę koncentruje się na zdrowszym i aktywnym stylu życia, więc oczywiście jako rodzina będziemy go wspierać i robić to razem!

Jedyny problem, jaki widzę, to śniadania! Jeśli mnie znasz, to wiesz, że mam problemy z jedzeniem śniadań. Jest to coś, z czym zawsze zmagałem się przez całe życie, ale jak wszyscy wiemy, śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia! Więc w tym roku staram się znaleźć opcje śniadaniowe, które będą dla mnie odpowiednie, które muszą być czymś łatwym i pozwalającym mi chwycić je i iść! Dlatego byłam podekscytowana, gdy dowiedziałam się o herbatnikach belVita! Zawsze widziałam je w sklepie, ale nigdy ich nie próbowałam, aż do teraz! Po tym, jak dowiedziałam się, że herbatniki belVita oferują cztery godziny stabilnej energii w połączeniu z jedną porcją mleka i jedną porcją owoców, wiedziałam, że będzie to idealna opcja na moje poranki typu "chwyć i idź".

Tak więc, kiedy robiłem cotygodniowe zakupy spożywcze w Walmart, wziąłem kilka pudełek, aby je przetestować! Jest tak wiele smaków i opcji, że nie wiedziałam, co chcę wypróbować najpierw!

  • Herbatniki - świetne na każdy poranek
  • Kęsy - świetne na wynos
  • Kanapki: delektuj się pysznym kremem w środku

Na szczęście moje dwie nastolatki były ze mną i chciały, żebym spróbowała nowych kęsów z brązowym cukrem cynamonowym i truskawkowym kremem jogurtowym, więc to właśnie wybrałam!

Wszyscy byliśmy zdumieni, jak wspaniale smakowały! Teraz jestem podekscytowana porannym śniadaniem, ponieważ produkty belVita są moim porannym przysmakiem! Ponieważ są łatwe do zabrania w podróż, nie mam wymówek, by nie zjeść przynajmniej czegoś na rozpoczęcie dnia! Każdego ranka łączę je ze świeżymi owocami, mlekiem lub jogurtem i jestem naprawdę zadowolona!

Żałuję, że nie spróbowałam ich wcześniej! Nastolatki poprosiły nawet o kilka na poranki, kiedy są w pośpiechu i nie mogą zjeść normalnego śniadania!

Więc jeśli zmagasz się ze śniadaniem lub po prostu potrzebujesz porannej przekąski, koniecznie kup pudełko lub dwa w Walmart i wypróbuj je! Można je znaleźć w alejce z krakersami i ciasteczkami. Mój Walmart miał je nawet na półce przy kasach!

Jesteś zaproszony!

W ten weekend zapraszamy do odwiedzenia uczestniczących sklepów Walmart w sobotę 7 stycznia lub niedzielę 8 stycznia w godzinach 12:30-18:00 na specjalne wydarzenie belVita Breakfast w sklepie. Każda lokalizacja będzie oferować próbki belVita Breakfast, ekskluzywne oszczędności, koktajle, prezenty i wiele więcej! Mam nadzieję, że uda mi się wziąć udział w naszym lokalnym wydarzeniu, jeśli nie spadnie śnieg... wszyscy wiemy, że kiedy w Gruzji pada śnieg, cały stan zostaje zamknięty!(LOL ) Więc koniecznie sprawdź ponownie, aby zobaczyć, czy miałem szczęście wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu w sklepie! A jeśli weźmiesz udział, wróć tutaj i skomentuj lub oznacz mnie w mediach społecznościowych, aby dać mi znać o swoich doświadczeniach!

Oszczędzaj teraz z Ibotta!

Wszyscy wiecie, że uwielbiam oszczędności i okazje, więc ten rabat Ibotta pojawił się w idealnym momencie! Teraz przy zakupie dowolnych herbatników śniadaniowych belVita otrzymasz 50 centów zwrotu! Ale pospiesz się, ta gorąca oferta wygasa 1/15/17!

Pozostań w kontakcie:

Aby uzyskać najnowsze wiadomości, aktualizacje i promocje, śledź belVita w tych sieciach społecznościowych i dołącz do rozmowy z #belVitaBreakfast

Facebook | Instagram| Twitter