Wprowadź nowy rok z odpowiednim sprzętem - co kupić w styczniu

image

Jeśli jesteś bystrym kupującym, istnieje prawdopodobieństwo, że chcesz zdobyć najlepsze oferty przez cały rok. Trudność polega na tym, aby wiedzieć, co kupić kiedy, przy wszystkich wyprzedażach i okazjach, które się pojawiają. W tym roku kupuj mądrzej - także kupując przedmioty w odpowiednim czasie. Jeśli zastanawiasz się, od czego zacząć, mamy dla Ciebie radę. Jesteśmy kick off 2021 z listą przedmiotów, które są najlepsze do zakupu w styczniu.

Meble wewnętrzne:

Dwa najlepsze czasy na zakup mebli to początek roku i połowa roku. Styczeń do lutego to dobry czas, aby traktować siebie do niektórych nowych mebli wewnętrznych zasadniczych lub luksusowych przedmiotów, aby odświeżyć swój dom na nowy rok. Istnieją niesamowite oferty na sofy, stoły kuchenne i ramy łóżek, których nie powinieneś przegapić. Jeśli szukasz mebli zewnętrznych na patio lub nawet małego zestawu huśtawkowego dla dzieci, nasza sugestia to wstrzymanie się do sierpnia, kiedy niektóre z najlepszych ofert są dostępne.

Home Depot ma kilka świetnych ofert na wybrane podstawowe elementy wewnętrzne.

Zdrowie i kondycja:

Najczęstszym postanowieniem noworocznym dla większości ludzi jest zrzucenie kilku kilogramów i w końcu osiągnięcie swoich celów fitness. Większość marek zdrowotnych wykorzystuje to, oferując w styczniu wspaniałe oferty na artykuły zdrowotne i fitness. Można znaleźć wspaniałe oferty na sprzęt do ćwiczeń, wagi, żywności zdrowotnej, i więcej. Dla niektórych zaleceń dotyczących podstawowego sprzętu do ćwiczeń w domu, sprawdź ten wpis na blogu.

Artykuły świąteczne i dekoracje:

Wiemy, co myślisz, właśnie zawinęliśmy wakacje i nie jesteś w nastroju do dalszych wydatków. Jeśli masz miejsce do przechowywania, materiały wakacyjne i dekoracje są zdecydowanie warto spojrzeć na. Sklepy oczyszczają swoje zapasy świątecznych przedmiotów i będą oferować najlepsze oferty w sklepie lub online, więc kupuj teraz i bądź przygotowany, gdy następny sezon wakacyjny kręci się wokół. Nigdy nie można mieć za dużo papieru do pakowania, a kartki świąteczne zawsze się przydają! Dobrym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań jest Lowe's.

Zimowe ubrania i odzież wierzchnia:

Wiele osób czeka do wiosny lub lata, aby kupić odzież zimową lub sprzęt sportowy, ale niektóre z najlepszych ofert zwykle toczą się w styczniu. Niemal wszystkie duże marki będą prowadziły wyprzedaże na zimne ubrania i akcesoria, aby zrobić miejsce dla wiosennych stylów. Począwszy od tego miesiąca, a skończywszy na lutym, można spodziewać się rabatów na zimowe płaszcze, buty, a nawet na bardziej eleganckie rzeczy, takie jak garnitury. Ceny będą jeszcze niższe bliżej końca sezonu, co oznacza, że nadal można uzyskać wspaniałe rabaty aż do nowego roku.

Sprzęt AGD

Nowe modele małych i dużych urządzeń zazwyczaj pojawiają się we wrześniu i październiku, więc wiele sklepów obniża ceny produktów z ubiegłego sezonu w sklepie i online w sezonie wakacyjnym. Dla wszystkich elementów, które nie sprzedają się podczas ich sprzedaży wakacyjnej, dalsze rabaty wyskakują w styczniu, aby zrobić miejsce dla nowych zapasów. Teraz jest czas, aby kupić, że pralka, lodówka, lub blender został eyeing. Niektóre propozycje miejsc, aby mieć oko na są The Brick i Sam's Club.

Jeśli jednym z Twoich postanowień na 2021 rok jest oszczędzanie pieniędzy, powyższe wskazówki powinny dać Ci dobry start na resztę roku i dać Ci najwięcej korzyści za Twoje pieniądze. Zostańcie z nami w przyszłym miesiącu, aby dowiedzieć się, co kupić, kiedy.