7 sposobów na powrót rodziny do formy

image

Wyznaczenie miejsca na osobistą sprawność fizyczną jako zapracowany rodzic może być czasem praktycznie niemożliwe. Rodziny, którym brakuje czasu, szukają również sposobów na budowanie znaczących wspomnień i spędzanie czasu ze sobą. Dlaczego nie połączyć obu tych rzeczy? Kultywuj postawę zdrowego życia i pracy zespołowej w swojej rodzinie. Możliwości są nieskończone, koszty wolne lub minimalne, ale wspomnienia są niezastąpione. Spróbuj tych działań następnym razem, gdy masz kilka wolnych godzin.

1. Adventure Hiking

Ścieżki turystyczne, szlaki spacerowe, a nawet ulice miast mogą zostać przekształcone w przygodę. Wypróbujcie nowe miejsca, rozmawiajcie o wszystkim, co odkryjecie, stwórzcie scavenger hunt do uzupełnienia wzdłuż wyznaczonej trasy. Zachowaj mapę wszystkich szlaków, które przemierzyła Twoja rodzina, aby móc je później wspominać.

2. Odwiedźcie tor

Załóż trampki i sprawdź, jak wyglądają lokalne tory. Znajdź czas, kiedy żadne zespoły nie ćwiczą lub nie mają imprezy sportowej. Dzieci lubią próbować wszystkich pasów, biegać po długiej skoczni i toczyć się po trawie w centrum pola. Podczas gdy dzieci spalają energię, rodzice mogą zmieścić się w spokojnych okrążeniach lub zakończyć interwały sprintu.

3. Swim Swaps

Spakuj rodzinę na wycieczkę do lokalnego basenu. Jeśli Twój basen ma obszar splash pad, osiedlić dzieci w. Jeden rodzic może nadzorować, podczas gdy drugi bierze dwadzieścia minut, aby pływać okrążenia. Zamień się miejscami i zakończ swój czas razem z jakimś masywnym chlapaniem.

4. Płyty DVD z ćwiczeniami

Wiele lokalnych bibliotek posiada obszerne kolekcje DVD z ćwiczeniami. Bądź kreatywny ze swoim sprzętem do ćwiczeń - dzieci uwielbiają podnosić wypchane zwierzęta jako ciężarki lub używać specjalnego koca jako maty do ćwiczeń. Joga, Pilates, Tae Bo, Salsa Dancing i Balet mogą wypełnić Twoje gospodarstwo domowe. Interpretacje dzieci z pewnością stworzą ekstremalny śmiech.

5. Zagłęb się w sport

Wystaw swoje dzieci na działanie wielu różnych sportów. Skompiluj listę wszystkich sportów, które Twoja rodzina chce wypróbować i ruszaj w drogę. Zmiana rzeczy jest zabawna i pomaga dzieciom odkryć sporty, które lubią najbardziej. Biegnijcie po bazach na lokalnym stadionie baseballowym, spróbujcie na korcie tenisowym i odzyskajcie piłki dla dzieci, zgromadźcie się z tatą, aby zdobyć bramkę w piłce nożnej. Nawet najmłodsi członkowie rodziny mogą pracować na polu golfowym Frisbee.

6. Pracuj z porami roku

Wykorzystaj w pełni możliwości, jakie dają różne pory roku, jeśli chodzi o kondycję. Załóż buty przeciwdeszczowe i wybierz się na spacer, przeskakując przez jak najwięcej kałuż. Bitwy na balony i pistolety na wodę, w których biorą udział dorośli, na pewno będą ulubionym zajęciem całej rodziny. Weźcie gorące kakao i razem przemierzcie labirynt w kukurydzy. Jeśli w Twojej okolicy spadnie śnieg, ubierz się i sprawdź, ile razy Twoja rodzina może wspiąć się na najbliższą górkę saneczkową.

7. Rozwiń wyobraźnię przy trudnej pogodzie

Kiedy pogoda nie pozwala na aktywność na świeżym powietrzu, przenieś zabawę do środka. Na zmianę twórzcie tory przeszkód i uzupełniajcie je. Chwyć ulubione wypchane zwierzęta i każ im ukończyć głupie wyścigi sztafetowe. Rozbierz wszystkie łóżka z kołder i poduszek, rozpakuj śpiwory i ułóż je w stos. Odbijaj się, a wszystkie chichoty wynagrodzą Ci sprzątanie po sobie.

Kimberly Willis lubi pisać o ćwiczeniach, odżywianiu i oszczędzaniu pieniędzy poprzez Kupony Buy.com