Czy poddałabyś się operacji plastycznej?

image

Spójrzmy prawdzie w oczy, poród ma ogromny wpływ na nasze ciało! Potem, gdy się starzejemy, zaczynamy mieć więcej problemów. Czy kiedykolwiek myślałaś o operacji plastycznej? Będę pierwszą osobą, która przyzna, że TAK! Jestem pewna, że nie jestem sama. Po prostu wciąż jestem zbyt tchórzliwa, by przez to przejść.

Implanty piersi stają się coraz bardziej popularne i są zabiegiem, który poprawia wygląd piersi. Większość kobiet poddaje się tej procedurze, ponieważ chcą mieć większe piersi, a niektóre chcą tej procedury, ponieważ ich piersi są nieproporcjonalne lub wymagają pewnego rodzaju naprawy, aby wyglądały lepiej. Jednak cena implantów piersi zależy dziś od lekarza, jego lokalizacji i rodzaju wybranego implantu piersi. Implanty piersi są również wybierane w celu podniesienia opadających piersi; opadanie spowodowane ciążą, karmieniem piersią i starzeniem się.

Procedura ta jest również wykonywana w celu rekonstrukcji piersi po mastektomii. Istnieją dwa rodzaje implantów piersi: silikonowe i solne. Niektóre kobiety chcą poddać się tej procedurze, ale nie wiedzą, na ile jest ona bezpieczna. Wiele lat temu uważano, że implanty silikonowe stanowią ryzyko. Jednak w 2006 roku nie znaleziono dowodów na jakiekolwiek istotne ryzyko dla piersi.

Zazwyczaj koszt implantu piersi wynosi od 5 000 do 10 000 USD. W większości przypadków, o ile nie jest to konieczne z medycznego punktu widzenia, implanty piersi nie są objęte ubezpieczeniem medycznym. Przed wszczepieniem implantów piersi wymagana jest konsultacja z chirurgiem plastycznym. Konsultacja ta będzie polegała na zbadaniu piersi i tego, co chcesz osiągnąć dzięki tego rodzaju operacji. Chirurg przedstawi również fakty i informacje na temat tego, co należy wiedzieć i czego można się spodziewać po operacji. Dzięki tej konsultacji będzie on wiedział, czy jesteś kandydatką do tego zabiegu. Ponadto omówi wybór implantów.

Cena implantów piersi jest dziś przystępna i może zmienić Twój wizerunek na lepsze. Więc moje pytanie brzmi: czy rozważyłabyś implanty piersi? Dlaczego lub dlaczego nie?