Wiosenne wyprzedaże! Co kupić w marcu

image

Wyprzedaż z okazji Dnia Świętego Patryka

Czy jesteś gotowy, aby 17 marca odkryć swoje wewnętrzne oblicze Irlandczyka? Cóż, masz szczęście, bo będziesz w stanie zdobyć kilka świetnych ofert na wszystkie zielone rzeczy. Oprócz towarów i mody, sprawdź ogłoszenia w lokalnych sklepach spożywczych w poszukiwaniu składników do przygotowania przepisów inspirowanych Dniem Świętego Patryka, takich jak Green Mac & Cheese i Shamrock Bark, i nie zapomnij poszukać piwa w sprzedaży.

Książki i zabawki

Jeśli zdecydujesz się zostać w domu na Spring Break, prawdopodobnie będziesz potrzebować sposobu na zabicie dzieci, gdy nie będzie szkoły. Na szczęście sprzedawcy przygotowali się na to, co oznacza, że możesz spodziewać się wyprzedaży kolorowanek, książek z zadaniami, puzzli i zabawek.

Materace

Nowe modele materacy pojawiają się w sklepach wczesną wiosną i sprzedawcy muszą zrobić miejsce, co oznacza obniżone ceny poprzednich modeli. Jeśli szukasz okazji, to jest czas, aby uaktualnić i nadrobić zaległości w zasłużonym śnie.

Materiały czyszczące

Każdy chce powitać sezon z czystym i schludnym domem. Z wiosną oficjalnie rozpoczynającą się 20 marca, sklepy będą gotowe zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z wiosennym sprzątaniem. Oprócz oczekiwanych zniżek na przedmioty takie jak detergenty i chusteczki, będziesz mógł również zdobyć ogromne oszczędności na odkurzaczach.

Organizacja domu

Marzec to nie tylko świetny czas na sprzątanie domu, ale także na unowocześnienie przestrzeni funkcjonalnych za pomocą odrobiny organizacji. Zrób więcej miejsca w kuchni i spiżarni dzięki organizatorom szafek, leniwym susanom i stojakom na przyprawy. Odłóż te nietrafione przedmioty do koszyków i uporządkuj zabawki dzieci w dodatkowych szufladach.

Teraz, gdy już wiesz, co kupić w marcu, wyszukaj potrzebne Ci przedmioty, aby znaleźć je wszystkie na wyprzedaży. Bądź na bieżąco w następnym miesiącu, w którym podzielimy się z Tobą kolejnymi świetnymi wskazówkami, które pomogą Ci oszczędzać przez cały rok.