Znajdź probiotyki Nature Made® w Walmart Supercenter!

image
Ten post był sponsorowany przez Nature Made® w ramach aktywacji influencerów dla Influence Central.

Czas na wyznanie, przez ostatnie kilka miesięcy naprawdę walczyłem o utrzymanie się na dobrej drodze, jeśli chodzi o moje zdrowie. Zauważyłam, że ostatnio nie czułam się sobą. Czułam się wyczerpana, bez energii i po prostu ospała! Nie mogłam zrozumieć dlaczego, bo wiedziałam, że nie jestem chora ani nic mi nie dolega, ponieważ czułam się tak już od kilku tygodni. Zaczęłam więc zastanawiać się nad tym, co robię inaczej. W końcu dotarło do mnie, że nie biorę już codziennych witamin ani probiotyków. Wciąż jednak nie byłam w 100% pewna, czy to rzeczywiście mój problem! Z drugiej strony, mój lekarz wpadłby w szał, gdyby dowiedział się, że nie biorę suplementów diety i codziennych witamin, ale czy brak kilku tygodni może naprawdę zrobić tak dużą różnicę? Odpowiedź brzmi TAK!!!

Udałem się do Walmartu, aby przejrzeć ich dział witamin; mają tak wiele opcji, ale nadal zdecydowałem się na wybór marki nr 1, którą jest Nature Made®.

Nature Made® jest marką nr 1 polecaną przez farmaceutów w wielu kluczowych kategoriach suplementów diety* Nature Made® oferuje różnorodne witaminy, minerały i suplementy (VMS), które pomagają uzupełnić braki żywieniowe z myślą o celach zdrowotnych, począwszy od wsparcia trawienia, zdrowia i funkcji serca, metabolizmu energetycznego, zdrowia kobiet i wielu innych! †

Wybrałem to, co mój lekarz zaleca mi przyjmować, co obejmuje codzienną witaminę, witaminę C, B12 i żelazo. Następnie zobaczyłam Nature Made® Advanced Dual Action Probiotic. Powiem szczerze, że zwykle używam probiotyków innej marki, które zamawiam przez Internet i które są znacznie droższe, ale ponieważ już uwielbiam produkty Nature Made®, zdecydowałam się wybrać ich markę! Poza tym, kto chciałby czekać na dostawę, kiedy mogę mieć go w rękach od razu!

Probiotyki Nature Made®: Nature Made® Advanced Dual Action Probiotic został przebadany klinicznie i zapewnia podwójne wsparcie zarówno dla jelita cienkiego, jak i grubego, zapewniając kompleksową ochronę, która pomaga wspierać równowagę trawienną i zdrową florę jelitową.

Byłam naprawdę zdumiona tym, o ile lepiej się poczułam już po kilku dniach stosowania witamin i probiotyku! Byłam również pod wrażeniem jakości Nature Made® Advanced Dual Action Probiotic i od tej pory będę je kupować! Czuję, że są tak samo dobre jak drogie marki, które kupowałem online, a najlepsze jest to, że mogę je odebrać w Walmart Super Center podczas moich regularnych zakupów! Jeśli więc szukasz wysokiej jakości probiotyku, gorąco polecam Ci Nature Made® Advanced Dual Action Probiotic!

To szalone, o ile lepiej czuję się teraz, gdy wróciłam do przyjmowania witamin! Powiem szczerze, że nigdy bym nie pomyślał, że będzie to miało tak duży wpływ na moje ogólne samopoczucie. Chyba można śmiało powiedzieć, że mój lekarz wie najlepiej! Koniecznie sprawdź i dołącz do programu Nature Made® Healthy Habit Builder, w którym możesz uzyskać motywację i wskazówki dotyczące własnych celów zdrowotnych.

Gdzie kupić

Koniecznie odwiedź lokalny Walmart już dziś! Dzięki codziennym niskim cenom produktów Nature Made® w Walmart, łatwo jest zaopatrzyć się i zaoszczędzić na wszystkich witaminach, minerałach i suplementach podczas codziennych zakupów. Jednak probiotyki Nature Made® są dostępne tylko w lokalizacjach Walmart SuperCenter.

Zaoszczędź teraz:

Odbierz kupon Nature Made 2,00 USD zniżki na produkty probiotyczne już dziś!

Pozostań w kontakcie:

Aby uzyskać najnowsze informacje i promocje, śledź Nature Made na tych portalach społecznościowych.

Twitter | Facebook |

Weź udział w konkursie

Kliknij tutaj, aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z sześćdziesięciu kart podarunkowych Walmart o wartości 50 USD!


*Na podstawie 2016 U.S. News & World Report - Pharmacy Times Survey.

†Oświadczenia te nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakimkolwiek chorobom.