Rozciągnij swoje pieniądze, wiedząc co gdzie kupić

image

Wiedza o tym, gdzie kupować konkretne przedmioty, to świetny sposób na rozciągnięcie dolara. A przy odrobinie planowania można zaoszczędzić tonę pieniędzy. Dzielimy się tym, co kupić gdzie, aby uzyskać najlepszą wartość!

Co kupić w Wszystko po 5zł

Sklepy z artykułami pierwszej potrzeby, takie jak Dollar Tree i Dollar General, oferują dużą wartość i nie rozbijają banku. Oto kilka z naszych ulubionych przedmiotów do sprawdzenia.

 • Produkty w małych ilościach - Jeśli chcesz wypróbować nowy produkt, nie inwestując zbyt wiele, to trafiłeś we właściwe miejsce. Większość sklepów dolarowych oferuje mini wersje prawie wszystkiego. Możesz więc próbować i testować do woli bez poczucia winy, że marnujesz pieniądze na rzeczy, które mogą Ci się nie spodobać.
 • Seasonal Decor - Nie tylko sezonowe dekoracje są niedrogie, ale zazwyczaj jest duża różnorodność do wyboru. Rekwizyty Halloween, dekoracje świąteczne, rzemiosła Walentynki, cokolwiek szukasz, mają cię pokryte.
 • Party Supplies - Jeśli chodzi o zaopatrzenie imprezowe, przedmioty takie jak jednorazowe talerze, papier do pakowania, torby na prezenty i inne są tańsze w sklepie dla dolara.
 • Świece i świeczniki - Wiele miejsc pobiera opłaty za świece, ale w sklepie dla dolarowców można znaleźć niemarkowe świece świetnej jakości o znanych zapachach za jedyne złotówkę!
 • Kartki okolicznościowe - Jeśli nie jesteś ostrożny, kartka okolicznościowa może uruchomić cię w dowolnym miejscu między 3-5 dolarów w innych sklepach. Ale w sklepie dolara, większość kart są tylko $1, a czasami, znajdziesz je na dwa za $1. Wielka wartość!

Co kupić w aptece lub drogerii

Apteki lub sklepy z lekami nie są tylko dla leków. Są one dobrym miejscem, aby uzyskać wspaniałe oferty na wybrane produkty.

 • Pieluchy - Jeśli jesteś nowym (lub doświadczonym) rodzicem, wiesz, że jest to coś, czego potrzebujesz dużo. Większość aptek i drogerii, takich jak Pharmasave i Shoppers Drug Mart, regularnie ma je w sprzedaży w danym momencie. Dodaj pieluchy do swojej listy obserwacyjnej i pozwól, aby Flipp poinformował Cię, kiedy pieluchy będą w następnej sprzedaży!
 • Nabiał i Jaja - Wiemy, że to brzmi jak strzał w dziesiątkę, ale jeśli przejdziesz przez większość drogerii, prawdopodobnie zaoszczędzisz co najmniej 1 dolara na każdym z tych produktów i prawie zawsze dostaniesz lepszą ofertę niż w sklepie spożywczym.
 • Produkty higieny stomatologicznej - Codzienne potrzeby, takie jak pasta do zębów, szczoteczki do zębów i płyn do płukania ust prawie zawsze mają kupony producenta i można je nawet dostać za mniej niż dolara, jeśli połączysz je z odpowiednimi ofertami cash-back i zrobić zakupy w odpowiednim czasie.
 • Szampon i odżywka- Jeśli chodzi o zakupy szamponu i odżywki, marka ma znaczenie, a sprzedaż również. Apteki są dobrym miejscem na ich zakup, ponieważ można skorzystać z większego wyboru oraz niektórych marek dostępnych wyłącznie w aptekach.
 • Leki bez recepty- Podczas gdy leki na receptę są często tańsze w sklepach wielkopowierzchniowych, można zaoszczędzić na lekach bez recepty, kupując ich wersje pod marką sklepową w aptekach. Zgodnie z prawem, produkty marki sklepowej muszą przejść przez ten sam proces zatwierdzania FDA, co dobrze znane marki, więc dostajesz produkt, którego potrzebujesz, ale za znacznie niższą cenę.

Wiele aptek i sklepów oferuje również programy lojalnościowe, więc nie zapomnij się zapisać i oszczędzać!

Co kupić w supermarkecie lub sklepie wielkopowierzchniowym

Jeśli chodzi o sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak Walmart i Target, zawsze najlepiej jest rozważyć kupowanie luzem, ponieważ to właśnie tam leżą najlepsze oszczędności i oferty. Więc co dokładnie powinieneś kupować luzem? Niektóre z poniższych opcji powinny pomóc Ci zacząć:

 • Pet Food - Niezależnie od tego, czy jesteś tatą psa, mamą kota, czy miłośnikiem ptaków, kupowanie jedzenia dla swojego futrzanego przyjaciela luzem jest zawsze mądrym posunięciem. Pamiętaj tylko, że ta żywność jest nietrwała. Aby uniknąć strat, oblicz średnie spożycie karmy przez swojego pupila. Dodatkowe pieniądze, które zaoszczędzisz, możesz przeznaczyć na tę uroczą zabawkę ze sklepu z dolarami.
 • Ręczniki papierowe papier toaletowy - Produkty papierowe nigdy się nie zepsują i zawsze będziesz mieć na nie zapotrzebowanie! Oszczędności na pewno będą się sumować w czasie.
 • Artykuły szkolne i biurowe - sezon powrotu do szkoły może spowodować wgniecenie w portfelu większości rodziców, więc zaopatrzenie się w takie rzeczy jak teczki, ołówki i zeszyty będzie nie tylko opłacalne, ale możesz nawet zachować trochę dodatków na następny rok.
 • Przedmioty dekoracyjne - Jeśli chcesz odświeżyć swój dom bez rozbijania banku na takie rzeczy jak lustro ścienne, lampa czy karnisze, najlepszym wyborem będzie sklep wielkopowierzchniowy. Wydasz o wiele mniej niż w domu towarowym lub butiku, a często możesz uzyskać podobny wygląd, ponieważ zapasy są regularnie zmieniane, aby odzwierciedlić aktualne trendy.
 • Alkohol- Niektórzy duzi detaliści współpracują z winnicami, które przyznają im głęboko obniżone ceny za zakupy hurtowe. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić na niektórych winach, piwie i napojach spirytusowych, które są na równi z niektórymi z najlepszych restauracji i browarów. Musisz sprawdzić lokalne przepisy, ale niektóre sklepy pozwalają nawet każdemu pełnoletniemu kupować u nich; posiadaczowi karty lub nie.

Co kupić w sklepie spożywczym

Odwiedzanie lokalnego sklepu spożywczego lub dużych sieci spożywczych, takich jak Kroger i Sprouts, zawsze ma swoje zalety. Podczas gdy zakupy spożywcze online stają się coraz bardziej popularne, nadal istnieje dobry powód, aby robić zakupy w stary sposób. Poza tym, kto nie kocha pretekstu, aby przejść się i podnieść kilka rzeczy, o których nie wiedziałeś, że są potrzebne?

 • Świeże produkty - Jednym z najlepszych miejsc, aby uzyskać świeże owoce i warzywa jest lokalny sklep spożywczy, ponieważ prawdopodobnie będzie miał większy wybór produktów w porównaniu z dużym sklepem.
 • Zszywki do spiżarni - Zawsze będziesz potrzebował zszywek, takich jak płatki śniadaniowe, chleb, owoce i makaron i możesz być pewny, wiedząc, że sklep spożywczy prawie zawsze będzie miał dobrą odmianę podstaw, których potrzebujesz w jednym miejscu.
 • Produkty generyczne - Będzie wiele przedmiotów, które potrzebujesz, których jakość nie musi zależeć od marki. Rzeczy takie jak cukier czy pieprz prawie nie widzą różnicy w jakości pomiędzy markami. Marka własna sklepu będzie zazwyczaj tańsza niż jej markowy odpowiednik.
 • Artykuły gotowe: Gotowe do spożycia obiady, przekąski i desery mogą być ważnymi oszczędzaczami czasu dla rodziny i w większości przypadków ludzie wolą świeższe przedmioty od mrożonych. Większość sklepów spożywczych ma małą sekcję delikatesów z pysznymi wyborami za bardzo przystępne ceny.
 • Narzędzia kuchenne - Możesz kupić te elementy rzadziej niż spiżarni zszywek, ale czy to nóż do pizzy, łyżka szczelinowa, lub szpatułka, można prawie zawsze znaleźć dobrą ofertę na narzędzia kuchenne w sklepie spożywczym. Jeśli masz szczęście, niektóre sklepy spożywcze nawet nosić małe urządzenia zbyt. Upewnij się, że sprawdzisz swój lokalny sklep przed udaniem się do specjalistycznego sklepu.

Teraz, gdy wiesz, co kupić gdzie, nadszedł czas, aby uderzyć na ulice (przez ulice, mamy na myśli nawy) dla najlepszych ofert wokół!